Platforma Obywatelska w Górze Kalwarii zaprasza na spotkanie! - Góra Kalwaria

Platforma Obywatelska w Górze Kalwarii zaprasza na spotkanie!

21 maja '09r.
Lokalne koło Platformy Obywatelskiej zaprasza wszystkich mierszkańców na spotkanie z posłem Andrzejem Halickim, prof. Danutą Hübner oraz wicemarszałkiem województwa mazowieckiego Stefanem Kotlewskim. Tematem spotkanie będą m.in. szanse i zagrożenia związane z wprowadzeniem w Polsce wspólnej waluty oraz fundusze unijne jako szansa na szybki rozwój.


Kwestia przystąpienia Polski do Strefy Euro wzbudza w Polakach wiele emocji i niepewności, ale należy pamiętać, że świat idzie szybko do przodu i to co dziś wydaje się mało realne, jutro jest dla wszystkich całkiem oczywiste. Tak było z wejściem naszego kraju do układu z Schengen i tak będzie też z euro.

Przekonanie Polaków do wprowadzenia euro jest wielkim zadaniem, które spoczywa na politykach, gdyż Polacy muszą mieć pełną wiedzę o korzyściach i zagrożeniach wynikających z tego procesu. Przykład Słowacji pokazuje, że wprowadzenie europejskiej waluty może odbyć się łagodnie i z aprobatą społeczeństwa.

Spotakanie odbędzie się

25 maja

o godzinie

18:00

w Kinie "Uciecha" przy ul. Ks. Sajny 14.


Komentarze

krzysztof - 21 maja '09r. 20:57
POwiem najdelikatniej jak POtrafię w nosie mam ,a jak !
arek - 22 maja '09r. 00:38
a ja przyjdę, dawno w cyrku nie byłem...
obserwator - 22 maja '09r. 09:15
Młodzi, kochani idżcie na spotkanie, to od Was zależy przyszłość Polski !!!
norek - 22 maja '09r. 19:11
młodzi już raz zagłosowali i jest jak jest !
baba ogrodowa - 22 maja '09r. 22:17
Obserwator - ubawiłem sie setnie. A jaka retoryka.
krzysztof - 23 maja '09r. 22:19
kiedyś to tylko jehowi namawiali do swoich racji teraz już i politycy nie napiszę gdzie macie mnie pocałować (ci z pltfusów) bo linek tego nie zamieści !
m - 24 maja '09r. 11:42
jeżeli już trzeba głosować, to może na tą młodą obok.Niedość że mądra to jeszcze ładna, no i BABA a do tego nasza.
Marta - 24 maja '09r. 12:29
do krzysztofa: a widzisz, wlasnie, ze zamiescil :p
Michał Asman - 24 maja '09r. 18:15
Spotkanie nie jest kampania wyborczą do europarlamentu.
Jest organizowane w ramach kampanii promującej wejście Polski do strefy Euro.
Strona kampanii: www.strefa-euro.eu
http://www.halic(...)/924.htm
MONIKA - 24 maja '09r. 18:56
Popieram, głosujmy na Olę Górecką, znam ją, naprawdę bardzo mądra, inteligentna, wykształcona i co tu ukrywac, ładna dziewczyna. No i nasza jak zauważono powyżej.
krzysztof - 24 maja '09r. 20:43
Do Asmana: to tym gorzej bo EURO nam do szczęścia nie potrzebne.Potrzebna jest praca dobrze opłacana, a platforma niech nie czyni cudów tylko niech sama wezmie się do pracy puki ją jeszcze ma !
POgmatwany - 24 maja '09r. 21:44
PO swoje 'cuda' prezentuje już jakiś czas i figę z makiem mamy delikatnie mówiąc. Kolejne spotkanie mające na celu ogłupienie młodych ludzi i obiecanie im gruch na wierzbie?!
Pani Hubner można się spytać jak ciężko pracowała jako komisarz ue i jaką pensję za to dostawała - MY za to płacimy, na bandę nierobów i zbędnych urzędników europejskich!
Linek, proszę Ciebie żebyś pozwolił zamieścić link do artykułu:
http://nczas(...)komisji/
Niech ludzie poczytają trochę zanim się wybiorą na to spotkanie i będą przesiąkać jak to będzie cudownie.
Tylko UPR...
POgmatwany - 24 maja '09r. 21:49
Jak napisał Krzysztof - EURO nam jest do niczego nie potrzebne (proszę zaprzeczyć że ludność większych państw narzeka na euro i z chęcią by wróciła do swojej narodowej waluty! - dlaczego?), tak jak traktat lizboński i masa innych rzeczy sygnowanych błękitną flagą z 12 gwiazdkami. Nie wciskajcie ludziom kitu. Jest to kolejna rzecz która dla urzędników jest priorytetem a dla zwykłego Kowalskiego niestety niczego dobrego nie wnosi. Państwo agitujący mogliby się pochwalić jakie pieniądze dostają za to reklamowanie przysłowiowego 'g... w papierku'.
POgmatwany - 24 maja '09r. 21:50
Linek, dzięki za akceptację moich komentarzy!
Michał Asman - 24 maja '09r. 21:56
Właśnie do szczęścia nam Euro potrzebne, tylko że teraz nie spełniamy warunków do jego przyjęcia. Jeśli chodzi o Gospodarkę to nie wina Platformy że mamy kryzys i mało płatną pracę.
POgmatwany - 24 maja '09r. 21:59
Ze strony A.Góreckiej (kolejnej chętnej na łatwy zarobek - nie oszukujmy się...)
"Kandyduję, bo uważam, że należy korzystać z praw, jakie niesie za sobą demokracja."
Teraz link do tego jak jest przestrzegana demokracja w UE:
http://www.youtu(...)lU68edRs
Irlandia demokratycznie - referendum - powiedziała NIE traktatowi lizbońskiemu i zgodnie z prawem UE powinien on być już spisany na straty. Jednak ciągle stara się go wprowadzić tylnymi drzwiami. Gdzie tu jest uszanowanie głosu Irlandii?
I żeby było zabawniej każdy z euro(p)osłów będzie mógł sam sobie (!) teraz wyznaczyć kwotę pensji!!
Sorry, że nie na temat euro ale mnie poniosło;p!
Michał Asman - 24 maja '09r. 22:07
Jesteście w błędzie jeśli chodzi o Euro.
Oszczędzających oraz kredytobiorców chronią wymogi stawiane przez Unię Europejską do
wejścia do strefy Euro, które wskazują m.in. na potrzebę zrównoważenia finansów
publicznych (w tym niski deficyt budżetowy) i zadłużenie państwa. Przez dzisiejsze kursy nie spełniamy powyższych warunków.
POgmatwany - 24 maja '09r. 22:25
Panie Asman - czy na pewno 'nam' czy 'wam'? Taki jest udział PO w kryzysie że nie mówią co się dzieje naprawdę w naszym kraju tylko wszystko w różowych okularkach widzą. Spotkanie ma m.in. pokazać że ludzie z PO nie unikają zwykłych ludzi...są tacy ludzcy. Metod zjednywania sobie ludzi jest ogrom. Sprawa stoczni, podatków (gdzie te cudownie obniżki?!), prywatyzowanie szpitali jak za komuny i wielu innych rzeczy...to ma być nasze 'szczęście'?!
Proszę nie lać wody...
POgmatwany - 24 maja '09r. 22:29
Panie Michale, dlaczego w sondażach we Francji, Niemczech, Włoszech ludzie chcą powrotu do swoich walut?! W strefie ojro już są parę lat więc jak Pan myśli co nimi kieruje?
Tak, jesteśmy w błędzie. Tylko Pan, PO macie rację. Już kilku takich było którzy myśleli że są nieomylni.
Michał Asman - 24 maja '09r. 22:56
Wybory były przed kryzysem i nic nie wskazywało że on będzie. Tak, więc gdyby nie kryzys, który jest nie tylko u nas dziś były by "cudowne obniżki".
Michał Asman - 24 maja '09r. 23:22
Pierwsze słyszę, że chcą powrotu do swoich walut, bo gdyby nie ta wspólna waluta to dziś przeżywałyby te Państwa, oraz Polska o wiele większy kryzys.
POgmatwany - 25 maja '09r. 01:00
Kryzys, nie kryzys. Bajki o 'cudownych obniżkach' to dzieciom można opowiadać. Zawsze się znajdzie wymówka.
PODATKI miały być obniżone! Nie pomógłby taki krok? Wątpię żeby Pan zdawał sobie sprawę ilu ludzi rezygnuje z założenia firmy właśnie przez świadomość ile trzeba oddawać złodziejskiemu systemowi państwa!!
PO się śmieje nam, Polakom w twarz bo takiego cyrku to nawet za SLD i PiS nie było. Proszę się zastanowić i nie zwalać wszystkich niepowodzeń rządowych na kryzys.
Dlaczego liczba fotoradarów się zwiększa a wraz z nimi liczba absurdalnych przepisów o karach za przekroczenie prędkości o 5km? Dla bezpieczeństwa? Dla kasy, kierowcy są dla PO maszynkami do robienia pieniędzy.
Mówi Pan że nie słyszał o chęci powrotu do walut - o magicznej wyszukiwarce google zwanej też Pan nie słyszał? I radzę poczytać nawet zagraniczne portale finansowe (naprawdę piszą tam takie rzeczy, tylko zastanawiający jest fakt dlaczego w naszych rodzinnych stacjach nie ma nawet o tym wzmianki? - żeby ludzie myśleli że ojro jest OK.)
Proszę używać racjonalnych argumentów bo powtarza się Pan z tym 'kryzysem'.
as - 25 maja '09r. 12:26
A co to za racjonalny argument, że "w sondażach we Francji, Niemczech, Włoszech ludzie chcą powrotu do swoich walut"??? A słyszał Pan o tym, że Niemcy wolą używać euro ze swoimi narodowymi emblematami, bo wtedy czuja się jakby bezpieczniej? Bzdura? Jak widać jest ich pełno, ale po co je powtarzać?
50-letni dziad nierób - 25 maja '09r. 17:26
"Oszczędzających oraz kredytobiorców
chronią wymogi "

a z czego zaoszczędzić albo kto mi da kredyt
POgmatwany - 25 maja '09r. 17:38
@ as
O takim newsie nie słyszałem ani nie rzucił mi się nigdzie w oczy.
Bzdura? Uważa Pan że sondaż wśród ludzi którzy 'na żywo' obracają ojro od kilku lat jest g***o wart i porównuje to do takiego - chyba wymyślonego naprędce - gniotu? Gratuluję. Ośmieszenie - kolejny sposób robienia ludziom wody z mózgów.
Bezpieczniej to jest w Państwie jak ma się własną walutę, dobry system bankowy (u nas niestety rozkradziony już) i monetarny. Jeśli chodzi o ojro to dlaczego grupa złodziei pardon komisarzy, euro(p)osłów (którzy chcą naszego 'dobra') w 'naszym' imieniu dyktuje wszystko odgórnie dla każdego jak im się żywnie podoba? Różnorodność walut jest potrzebna do wzmacniania potrzebnej rynkom konkurencji!
Poza tym zadałem kilka konkretnych pytań. Proszę na nie odpowiadać a nie uciekać od nich łapiąc za słówka czy skróty myślowe!
Do piewców PO - co takiego zrobił Palikot aby usprawnić działanie biurokracji w Polsce? CO?
Pozdrówcie euro'ekspertów' na spotkaniu i złóżcie im hołd w waszym kółeczku wzajemnej adoracji...szkoda słów.
dziad leśny - 25 maja '09r. 18:29
z traktatem lizbońskim jest tak jak z konkordatem, wszyscy byli za nie wiedząc jakie to straty -nie korzyści
as - 25 maja '09r. 21:15
Jak Pan czegoś nie słyszał to nie znaczy, że tego nie ma, oprócz internetu są też gazety, proponuję czasem zajrzeć i przeczytać jakąś głębszą analizę, a nie tylko newsa na 3 zdania. Co do sondaży to ludzie często powtarzają to co akurat mówią media i nie mają swojego zdani, a na dodatek maja też któtką pamięć. Tezy, że "Bezpieczniej to jest w Państwie jak ma się własną walutę" niczym Pan nie uzasadnia, niestety to puste słowa. Ale najlepsze w Pana wywodzie jest zdanie"Różnorodność walut jest potrzebna do wzmacniania potrzebnej rynkom konkurencji" - po prostu super, skąd Pan to wziął? i czym Pan to uzasadnia? Bo to jest dopiero robienie ludzim wody z mózgów, to po prostu bzdura. Nie zamierzam bronić ani Po, ani Palikota, ale jeśli mamy dyskutować o euro, to niech się Pan tego trzyma, a nie wylewa swoich żali na fotoradary. Z tych Pana wywodów nie wynika dlaczego jest Pan przeciw euro - wiadomo tylko, że przeciw, ale powodów brak.
baba ogrodowa - 25 maja '09r. 21:21
Panie Asman bardzo głęboka analiza, bardzo głęboka.
POgmatwany - 25 maja '09r. 23:21
Gazet typu 'NW' nie czytam.
Akurat z niezależnych sondaży (oczywiście nie mówię tu o sondażach typu: PO miało 70-80% poparcia jak w głębokim prl-u lub o sondzie internetowej w sprawie referendum o traktacie na stronie PO...bardzo wiarygodnych swoją drogą) bardzo często wyłania się obraz rzeczywisty ukazujący jak myślą ludzie a nie media czy urzędasy zza biurek! Chociaż media publikując wyniki potrafią w odpowiedni sposób zredagować zaserwowanie tego ludziom że i tak wyjdą na swoje.
Do meritum.
Zadaję te wszystkie pytanie pozornie nie związane z ojro żeby zwrócić uwagę na to, że mamy w kraju potworny burdel praktycznie na wszystkich płaszczyznach i najpierw przydałoby się to doprowadzić do porządku (chociaż w pewnym stopniu) a potem pomyśleć o tym co każe (!) Eurokołchoz. Wprowadzenie ojro na pewno pomoże rozwiązać wiele problemów...
Niestety nawet jeśli byśmy nie chcieli przyjąć ojro to i tak nam to wepchną, nieprawdaż?
UE jako jedno wielkie państwo z jednolitym systemem monetarnym jest nikomu niepotrzebne! Proszę spojrzeć na Szwajcarów jak świetnie prosperują choć mają podpisany 'tylko' układ z Shengen.
Czy my nie możemy zrobić podobnie?
Po co nam to ojro?
Michał Asman - 26 maja '09r. 08:49
Zgadzam się z tym co napisał "as".
Do "baba ogrodowa" as to nie ja.
as - 26 maja '09r. 11:56
na przyjęcie euro zgodziliśmy się już podpisując traktat akcesyjny do UE
Niezależny - 27 maja '09r. 13:39
Przeczytałem uważnie całą dotychczasową polemikę między POgmatwanym, Michałem Asmanem i jego bratem syjamskim as i całkowicie się zgadzam z opiniami przedstawionymi przez POgmatwanego. Wspólna waluta w pewnym stopniu ułatwia wzaajemny obrót handlowy ale w znacznym stopniu ubezwłasnowalnia od potężnej międzynarodowej finansjery znajdującej się w rękach ludzi pozbawionych zasad, dla których Bogiem jest pieniądz. Obecny problem ze złotym i jego wartością, którą spekulancko obniżaną ma spowodować, że "nasze będą ulice".
Wstąpienie do Unii zrobiło z nas rynek zbytu i taniej siły roboczej, którą teraz z niektórych krajów tej Unii się wyrzuca wbrew ustaleniom o wolnym przepływie. O demokracji w Unii świadczy wspomniany Traktat Lizboński. A jeszcze sprawa zacieśniania braterskich stosunków między mocnymi z Unii a Rosją ponad głowami Polski. Już to skądś znamy. Ciekawe czy POplecznicy Unii wiedzą ile do niej dokładamy netto. Mocni w Unii ratują swoje banki, stocznie, itp. przed upadkiem, a nie godzą się abyśmy u nas robili to samo. Likwidują w ten sposób konkurencję. Następny temat to postępująca nadrzędność prawa unijnego nad prawem naszego kraju, co w prosty sposób prowadzi do dyktatu państw mających w Unii najwięcej do powiedzenia. Mogą nas zmusić do wszystkiego co leży w ich interesie. Każą nam np. wypłacić odszkodowania Niemcom za pozostawiony majątek a nieruchomości zwrócić. W strefie duchowej chcą z nas zrobić bezpaństwowców i wykastrować z tradycji i historii, które pomagały poprzednim pokoleniom przetrwać lata zaborów i niewoli. Dlatego należy moim zdaniem zdecydowanie POwiedzieć nie ludziom pokroju M. Asmana i jego partii pełnej ludzi chorych typu Palikot, Niesiołowski czy czarodziej Tusk. Myślę, że Naród zmądrzał i już w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego wykluczy kandydatów z PO, a wybierze ludzi dla których najważniejsza jest POLSKA i Jej OBYWATELE.
Zeby było jasne. Nie należę do żadnej partii i trudno jest mi się zdecydować na którą z pozostałych partii oddać swój głos. Nie będzie to jednak na pewno oszukańcza Platforma "Obywatelska" i jej koalicjant za urzędowe srebniki.
Michał Asman - 27 maja '09r. 15:19
Niezależny, z jakiej partii jesteś?
Radze obejrzeć dzisiejszy kwadrans po ósmej niż pisać o jakiś odszkodowania dla Niemców, bo jest to nierealne.
Znajdziesz tam odpowiedz, co daje wejście do Unii

http://www.tvp.p(...)009-0815
Icek - 27 maja '09r. 17:14
Do Michała Asmana.
Czy dla ciebie jest to niewiarygodne, że ktoś do żadnej partii nie należy? Wyobraź sobie, że ja również nie jestem członkiem żadnej partii. I chociaż w poprzednich wyborach głosowałem na PO, to teraz już zmądrzałem i więcej się wam oszukać nie dam. Na mój głos nie liczcie bo jesteście już dla mnie niewiarygodni, żeby nie używać słów wulgarnych. Zgadzam się z tym co pisze POgmatwany i Niezależny. A jeśli chodzi o zwroty nieruchomości Niemcom, to fakty te mają miejsce i są opisywane w prasie, którą rzekomo czytasz. Jeżeli chcesz polemizować, to ustosunkuj się do wszystkich poruszonych przez Niezależnego i POgmatwanego tematów. Wiem, że chcesz zaistnieć i robisz to na siłę, czepiając się różnych funcji, żeby zdobyć trochę popularności w naszym mieście i się wypromować. Wiedz jednak, że "ślizgaczom" z PO ludzie już dziękują, bo właśnie ich poznali.
Michał Asman - 27 maja '09r. 21:22
Mało jeszcze wiesz na mój temat, więc mogę Ci powiedzieć.
Od małego dziecka zawsze byłem aktywny społecznie.
Do platformy zapisałem, bo zaproponował mi wstąpienie do niej mój klient ze względu na moje zainteresowania.
Wstąpiłem do niej bez namysłu, bo była to jedyna partia 7 lat temu, jakie wówczas były w sejmie,
która była zainteresowana tematami, jakie poruszałem na temat bezrobocia i gospodarki.
baba ogrodowa - 27 maja '09r. 23:01
Panie Asman, niezła powiastka.
Ja od dziecka to zawsze byłam pod prąd.
Znajomy - 28 maja '09r. 10:55
Michał Asman
Znam cię, więc się nie zgrywaj na wielkiego społecznika, bo ja o żadnych twoich działaniach w dawnych latach nie słyszałem.Chyba, że działalnością społeczną nazywasz pracę w kawiarni u Edka. Dlatego nie twórz sobie nowego ładniejszego życiorysu, bo ktoś wyciągnie królika z cylindra. Nie czaruj też tą jedyną partią, bo wyraźnie widać jak sobie radzi ekonomicznie i politycznie. Po prostu dno. Na sprawach stosunków z Niemcami też się nie znasz. Przyjrzyj się trochę CDU/CSU czego żądają. No ale nie będę cię dalej dokształcał, bo czas kosztuje. Najlepiej we frankach szwajcarskich. Więc nie twórz powieści tylko pisz na temat i odpowiadaj na poruszone przez innych respondentów pytania swoje bajki. Mnie nie wciągniesz w polemikę. Nie mam czasu.
Do zobaczenia na meczu.
as - 28 maja '09r. 11:46
UE ma tyle władzy ile jej damy.
Nie jestem niczyim bratem syjamskim.
Obecnie kursem złtego można manipulować już mając 100 mln euro, przyjęcie euro to niebezpieczeństwo odsunie.
Rosji może przeciwstawic się tylko silna UE, a w niej Polska, sami niestety nic nie możemy zrobić, co przeszłość pokazała. O zwrotach majątków decydują sądy polskie i zawsze indywidualnie , a nie zbiorowo.
Michał Asman - 28 maja '09r. 23:51
Żeby mieć możliwość zmian siedzenie w domu i narzekanie nic nie da. Brakuje ludzi z inicjatywą, bo jedna osoba sama nie jest wstanie nic zrobić, bo siła jest grupa.
Jeśli chcecie zmian to powinniście spotkać się w grupie i dać swoje rozwiązania pod dyskusje, a tylko w ten sposób może uda się nam /wam mieć wpływ na rozwój naszej gminy. Przecież możecie mieć różne dobre pomysły, co by się przydało w tej gminie zrobić dla naszych dzieci, młodzieży, ludzi starszych, oraz dla nas samych. Dzieląc się z tym pomysłem z innymi jest większą siła żeby mieć wpływ na tych, co nami żądzą w naszej gminie
Ys - 29 maja '09r. 12:08
Drogie m i Moniko,wierzę,że Ola Górecka ma te i inne zalety,ale nie jest jeszcze odpowiednią kandydatką do parlamentu europejskiego.Bruksela powinna wieńczyć karierę polityczną,a nie ją zaczynać. To miejsce dla ludzi takich jak Buzek-z dorobkiem politycznym i autorytetem,a nie dla nowicjuszy.Pani Oli radzę zacząć od mandatu radnego w naszej gminie.
Ys - 29 maja '09r. 12:42
Drogie m i Moniko,wierzę,że Ola Górecka ma te i inne zalety,ale nie jest jeszcze odpowiednią kandydatką do parlamentu europejskiego.Bruksela powinna wieńczyć karierę polityczną,a nie ją zaczynać. To miejsce dla ludzi takich jak Buzek-z dorobkiem politycznym i autorytetem,a nie dla nowicjuszy.Pani Oli radzę zacząć od mandatu radnego w naszej gminie.
Ys - 29 maja '09r. 12:45
POgmatwany pytasz,po co nam to ojro? -Bo nie mamy funta szwajcerskiego!
Radek - 29 maja '09r. 13:25
As i Asman.
Taka to z PO-tworkami dyskusja merytoryczna. Wy im o zupie, a oni .... nie na temat. Nic , tylko ciągle PR.
Chcecie w M i G niby coś zmieniać, a co dokonał wasz przedstawiciel Pietrzak, czym się może pochwalić on i jego koalicjanci na naszym terenie. Popieracie obecnego burmistrza i jego paczkę.
Na marginesie: Asman jak coś piszesz w moim języku to wiedz, że Polacy piszą "rządzą".
Ys: zgadzam się co do Oli. Dziwi tylko, że taka młoda bez odpowiedniej wiedzy, kompetencji, a zwłaszcza d o ś w i a d c z e n i a przepycha się PO kasę. No ale w tej partii, to norma /Piskorski i in./
Ys - 29 maja '09r. 15:54
oczywiście miałem na myśli franka *
Ys - 29 maja '09r. 18:23
Radzio,nie fauluj,proszę.A jeśli chodzi o Pietrzaka to chłopak się bardzo stara zrobić wszystko dla Baniochy.Niektórzy o to mają do niego pretensje.
xyz - 29 maja '09r. 19:23
Nie czepiajcie się tak tego Asmana, przy pisaniu komentarzy przecież mało kto zwraca uwagę na styl i ortografię.
takie szkolne błędy często się zdarzają pisząc na kompie.
POgmatwany - 30 maja '09r. 11:39
@ Ys
"POgmatwany pytasz,po co nam to ojro? -Bo nie mamy funta szwajcerskiego!"

:D
zenek - 30 maja '09r. 12:20
do Ys - Radny Pietrzak jest radnym całej gminy a nie Baniochy!!!!!!!!!A to że( walczy?) by zrobić jak najwięcej tylko dla Baniochy , to robi błąd!!!
:) - 30 maja '09r. 23:06
Buzek nie startuje w tym okręgu
michałek_dymałek - 31 maja '09r. 01:36
Swoją drogą Buzek nie lepszy, kolejny ogarnięty <hahaha>...temu panu już dziękujemy. Ale i tak z Brukseli można sobie conieco chapnąć...
POgmatwany - 31 maja '09r. 02:32
Odnośnie ojro - fajny cytat rzucił mi się w oczy - 'ojro to projekt polityków, nie ekonomistów!'. Krótko i na temat.
Polecam obejrzeć:
http://www.youtu(...)Dx8ogHBc
Profesor SGH-u. Lepiej posłuchać kogoś kto się zna aniżeli Pana Assmana (bez urazy oczywiście).
O, a tak btw. to ma Pan w nazwisku jedno 's' czy 'ss'?
&*& - 31 maja '09r. 10:28
a co buzek zrobił dobrego dla kraju,co zrobił miller i inni ,oni wszyscy dbają o siebie nasi radni też !
Ys - 31 maja '09r. 11:02
Musimy mieć swojego Buzka.Zenek,większość radnych widzi tylko swoją wieś lub ulicę pamiętając o następnych wyborach...a niektórzy są na dodatek sołtysami.

Ciekawy - 31 maja '09r. 14:03
to na kogo głosujecie?
internauta - 31 maja '09r. 14:41
Mam nadzieję, że na spotkaniu z Panią D. Hubner organizowanym przez Koło Platformy Obywatelskiej w Górze Kalwarii była obecna Pani Burmistrz B. Samborska. Szkolenie dla Pani Burmistrz i urzędników z zakresu funduszy unijnych byłoby bardzo przydatne, ponieważ nasza gmina jak dotąd nie skorzystała z żadnej dotacji z UE (składane przez p. Burmistrz wnioski były odrzucane już w początkowym etapie oceny, bądź jak w przypadku dotacji na rewitalizację zamku w Czersku, w ogóle wniosek nie był wysłany!!!). Przypomnę jedynie, że Platforma Obywatelska poparła w II turze wyborów na burmistrza Panią B. Samborską. Startujący z listy PO w wyborach samorządowych Pan Piotr Szeląg jest przewodniczącym Rady Gminy i liderem koalicji popierającej p. Burmistrz Samborską, z kolei Pełnomocnikiem Burmistrza ds. promocji Gminy jest Pan Arkadiusz Strzyżewski, jednocześnie wice Przewodniczący Koła Platformy Obywatelskiej w Górze Kalwarii.
# - 31 maja '09r. 16:47
Szeląg wypisał się już z PO
Michał Asman - 31 maja '09r. 18:46
Do POgmatwany
Moje nazwisko pisze się przez jedno "s".W czym ja jestem gorszy od pana Profesora SGH-u.Może tym że nie mam takiej szkoły.
Do Euro że powinniśmy wejść sam się przekonałem dziewięć lat temu analizując rynek i nikt mnie do tego nie przekonywał.
baba ogrodowa - 31 maja '09r. 22:37
Analizując rynek....ubawiłam się setnie.
Euzebiusz S. - 1 czerwca '09r. 09:30
Analizując rynek....czyt.skwer przed ratuszem

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.


Ostatnio dodane ogłoszenia

» Zatrudnimy osoby z orzeczeniem

Zatrudnimy osoby z orzeczeniem do serwisu sprzątającego na stanowisko: sprzątaczka / pracownik gospodarczy Wymagania: -sumienność i...
 

» Lokal 30m2 Centrum miasta

DO WYNAJECIA LOKAL O POW 30M2 W CENTRU GORY KALWARII Z LAZIENKA ,KLIMATYZACJA ,ALARMEM ,MONITORING , OGRZEWANIE ,WODA,SMIECIE WLICZONE W CENE...
 

Ostatnio na forum

» Nowy szeryf przyszedł z Warki

@aneta - 24 czerwca '16r. 19:37 taki dobry jak...
~WAŁ

» Czołowe w Wólce Załęskiej. Dwaj kierowcy...

Kazdy wypadek, niezaleznie od przyczyn jest tragedia i...
~melba

» Okradł pracodawcę. Złapany, oddał pieniądze

@do redakcji - 11 czerwca '16r. 14:23 CBA blisko . Czy to...
~ciekawa

» Świętuj z miastem

zasłużeni dla mniasta...
~Franciszek

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

Fotka 28 - czy one będą zbierać na tacę ?
~koko

» 1100 rowerzystów, bez naszych na podium

Michal przeczytaj sobie swoją wypowiedź i zastanów się nad...
~aizi

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

@B nie badz naiwny, z lat szkolnych pamietam, ze takie...
~melba

» 1100 rowerzystów, bez naszych na podium

@Michal stop rowerowym terrorystom! Okropne towarzystwo,...
~melba

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

Ja nie dla siebie mówię o kanalizacji ! Mnie ta...
~Patalong

» Nowy szeryf przyszedł z Warki

znam tomka osobiscie to odpowiedzialny czlowiek i bardzo...
~aneta

Gorakalwaria.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Góry Kalwarii i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.