Straż Miejska z Góry Kalwarii w nowej siedzibie! - Góra Kalwaria

Straż Miejska z Góry Kalwarii w nowej siedzibie!

12 marca '09r.
Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria uprzejmie informuje, że Straż Miejska zmienia swoją siedzibę. Komendę z terenu byłej Jednostki Wojskowej przeniesiono do budynku po starej przychodni, na ul. 3-go maja 10.Numery telefonów: 022 727 34 15 (Komenda) 0 502 078 136 (Patrol)
Adres: Góra Kalwaria, ul. 3-go maja 10
Godziny pracy: Poniedziałek - Sobota 7:30 - 20:30


Komentarze

hihi - 13 marca '09r. 17:24
teraz łatwiej będzie się wymigac od interwencji na terenie koszar , bo nawet jak mieli tych wszystkich łobuzów pod nosem to i tak nie interweniowali. Dla mnie nie są oni poytrzebni w mieście na swerkach piją a straż miejska nie zwraca uwagi, na koszarach piją i dewastują pod ich nosem o oni mają to w d...ie. Jestem ciekawy co należy do ich zadań na terenie gminy - chyba marnotrawienie naszych pieniędzy
Romaninho - 13 marca '09r. 19:30
Może się wreszcie z robote wezma zamiast stac z radarem przy drodze
Leszek - 13 marca '09r. 19:33
dla nas mieszkańców niczego to nie zmienia!
buha-ha - 13 marca '09r. 20:03
na ul.Wierzbowskiego przepędzali samochody ,ale tylko te przed zieleniakiem tych co parkują przy bankomacie nie ruszali,a już szczyt wszystkiego jak na ich oczach podjeżdżali do bankomatu na głównej ulicy tam jazda odbywa się po chodniku w obu kierunkach !
P I E T R E K - 14 marca '09r. 17:33
juz pisalem kiedys o tych miejscach zagrazajacych zyciu. powtarzam...
ZAPRASZAM STRAZ MIEJSKA NA:
1.ulice Popiełuszki - nie wiem po co gmina zrobila tam chodznik ktory jest ciagle zastawiony przez samochody a piesi chodza po ulicy - na zakazie dzien dnia 15 samochodow i juz 1500 do budrzetu gminy
2. pas do skretu z pijarskiej w kosciuszki ciagle zastawiony
3. pas do skretu z pilsudskiego na pijarska ciagle zastawiony

A WASZE MIEJSCA? WYMIENIAJCIE MOZE COS Z TYM ZROBIMY !!!!!!
kolega - 14 marca '09r. 17:37
NIECH ZAŁOŻA GG CZY SKYPE I LUDZIE BEDA SIE Z NIMI KOMUNIKOWAC... A NA POPIEŁUSZKI TO MASZ RACJE KOLEGO. NIGDY ZAWSZE JEST TAM PROBLEM

STRAZO MIEJSKO NASZEGO MIASTA ZAPRASZAM NA POPIEŁUSZKI!!!!!!!!!!!

JEDYNE 15 MIN PRACY A ILE DOBREGO ZROBICIE (MOZE) ALE LUDZIE MUSZA SIE NAUCZYC... MANDATY DO BULU

ILE RAZY NIE WJADE TO SAMOCHOD Z NAPRZECIWAKA I PIESI NA DRODZE BO NA ZAKAZIE STOJA SAMOCHODY....

ZROBCIE COS Z TYM....

JESLI POTRZEBA ZROBIE ZDJECIA
NO PROBLEMOS...
aaa - 14 marca '09r. 17:37
ajajajajaja

! - 14 marca '09r. 21:09
Jeden z nich blisko mieszka i wie jak tam jest tylko gdzie mają zaparkować.Kierowca to normalny obywatel płaci podatki jak każdy ,a może i większe więc należy mu się miejsce parkingowe tylko gdzie.Za same pensje tych nierobów było by kilka takich miejsc.
****** - 16 marca '09r. 12:32
Ulicą Lipkowską też nie można przejechać .Pacjenci dr.Dudka zrobili sobie parking po obu stronach ulicy a śodkiem nikt nie przejedzie samochodem/tak jest wąsko/ no może tylko taczką z twardym kółkiem.
P I E T R E K - 17 marca '09r. 00:08
ok. LINEK działamy coś w tej sprawie? sprawa widze nabiera tępa. a co jak potrzebna bedzie straz na lipkowskiej? albo teraz korkuje sie głowackiego, nastepna od popiełuszki... tam tez samochody tarasuja i nawet smieciarka nie ma jak wjechac czasami...
majko - 17 marca '09r. 18:42
Kochani a może by tak zwrócić sie z apelem do kierowców o prawidłowe parkowanie. Im chyba również należy się kilka gorzkich słów. Kiedy wszyscy zaczniemy parkować zgodnie z przepisami wtedy straż miejska zostanie rozwiązana bo urzędnicy sami uznają ją za zbędną. Poza tym mam wrażenie że taka jest polska mentalność -być zawsze na nie bo tak łatwiej.
Heniek - 18 marca '09r. 08:56
Kiedy w końcu zrobią porządek na skrzyżowaniu Kilińskiego i Sportowej, bez przerwy stoją tam samochody i nie widać skrzyżowania, czy oni już nić nie robią
koko - 18 marca '09r. 11:38
Straż miejska to największe zło. Poczytajcie inne fora. To oni przez swoje nieróbstwo są winni: złemu stanowi dróg w naszej gminie, śmieciom które można znależć pod każdym krzaczkiem, brakowi miejsc parkingowych, temu że dzieciaki na skwerku piją alkohol, temu że kierowcy parkuja jak chcą i gdzie chcą oraz temu że lokalni sklepikarze sprzedają nieletnim alkohol i papierosy. My społeczenstwo z czystm sumieniem możemy powiedzieć że jesteśmy bez winy, bo gdyby oni się wzieli do roboty żyli byśmy w krainie wiecznej szczęśliwosci.Wniosek nasuwa się sam :jak zlikwidujemy straż miejską w naszej gminie będzie żyło się lepiej. Ja jestem za!!!!
:))))
ciekawy - 18 marca '09r. 19:37
przeprowadzili się na salony ciekawe ile teraz nowych stanowisk tam przybędzie ?
voytec - 20 marca '09r. 11:06
Strażnicy boją się cokolwiek zrobić ponieważ pracują i mieszkają w Górze Kalwarii.Wyjściem rozsądnym powinno być zatrudnianie funkcjonariuszy z innych okolicznych miast np.Piaseczno lub Konstancin a naszych wysłać do ww. komend.Żaden gówniarz nie odszczeknie się takiemu strażnikowi,że np. zemści się na jego dzieciach.Tak niestety się zdarza często.Wykluczyłoby takie rozwiązanie również problem tzw. układów.A co do skuteczności ogólnej działalności S.M ja także mam spore wątpliwości.
łoj - 22 marca '09r. 20:14
poprostu zagonić ich do roboty!!!!dostali aparat i robia fotki albo stoja z fotoradarem>>> no bo to jest najważniejsze
Obywatel K. - 23 marca '09r. 14:16
Tak ogólnie to ta niby straż miejska jest nam tak potrzebna jak.....(cenzura).Ile tam osób pracuje? i po co aż tyle! W Warce zlikwidowali i w górze też powinno się zlikwidować,bo siedzą za nasze podatki a czują się jak władcy góry.Ile to pieniędzy jeszcze trzeba wyrzucić żeby radni zajęli się tym aby rozwiązać tych darmozjadów
maryjanek - 5 kwietnia '09r. 01:14
też jestem za likwidacją s.m.... etaty przenieść na grota-roweckiego... tamci przynajmniej mniej brzuchaci, może ciut bardziej wysportowani...
Ola - 29 kwietnia '10r. 19:18
Dlaczego w godzinach pracy (napisano do 20:30) nikt nie odbiera telefonu w Straży???Ani Komenda, ani patrol???
becia - 11 sierpnia '10r. 14:29
nie odbierają bo pracują do 19.00
a tak poza tym zgadzam się że straż w G.K to strata pieniędzy. Jeszcze nigdy nie widziałam patrolujących pieszo strażników np. ul. polną albo co tam polną np. dominikańską (przecież to głowna ulica). Również jestem za likwidacją straży bądź zmobilizowania ich do pracy i dbania o porządek w tym mieście.
Oliwa - 11 sierpnia '10r. 17:52
Od kiedy ta grupa obiboków-kuzynów i kuzynek królika nazywa się Strażą Miejską?
Ich zajecie to wożenie urządniczek z ratusza do sklepów i robienie zakupow burmistrzowej.
A i czasem czają się z fotoradarem po krzakach w Coniewie, albo Kątach.
Działają bezprawnie, wymuszajac od osób właścicieli sfotografowanych samochodów bez widocznej twarzy kierującego mandaty, a nawet kierują sprawy do sądu, które to następnie sąd umaża.Czy nie szkoda na te bezprawne działania pieniędzy i czasu?????!!!!
Ci tzw. straznicy śzczególnie śmiesznie wyglądają, gdy jadą lub idą przy pogiętych, czy odwróconych znakach drogowych, żadnemu nie przyjdzie do głowy, aby to poprawić.
Utrzymywanie tej bandy darmozjadów w obecnej sytuacji gospodarczej, to trwonienie naszych ciężko wypracowanych pieniędzy. Ta kasa powinna byc przeznaczona na Policję, lub remonty dróg w mieście.
Wzór radni powinni wziąść z Warki i rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji, nie zdolne do normalnej pracy i obowiązków. Szczytem smieszności jest poza jaką przybierają niektórzy z nich, miny, chodzenie okrakiem(na gestapowca)w czym nie ma sobie równych strażnik Jagiełło, a o ich szefie-dowódcy to nie wspomnę, bo kolki ze śmiechu dostanę, inż.Durka jest wypisz wymaluj klonem Jasia Fasoli.
A czy drodzy mieszkańcy wiecie jakie są wasze stażniczki miejskie, jakiej wagi i postury?
Ręce opadają do kolan, rozwiązać tą żałosną gwardię burmistrzowej i to czym prędzej, nie trwonić naszych podatków na tych darmozjadów, dofinansować POLICJĘ.
W Warce i wielu innych miastach już to zrobiono.
kLs - 4 września '10r. 11:54
Dzisiaj przez tych nierobów bym miał dzwona. Na skrzyżowaniu Kalwaryjskiej i Mariańskiej (wjazd na bazar) aż się prosi o wypadek, straganiarze rozstawieni do samego krawężnika a piesi jak po deptaku zapierdzielają. Jak strażaków tam spotkałem to usłyszałem odpowiedź że poinformują osoby "zbierające opłaty", banda nierobów, ale mandaciki kierowcom wlepiać to pierwsi są.
Maniek - 4 września '10r. 13:04
Za robotę niech sie zewm aa nie siedza i kase biora a człowiek musi zapier... zeby rodzine utrzymać!
TKM - 4 września '10r. 13:31
jaki pan(czyt.pani)taki kram !
= - 4 września '10r. 17:01
jechałem ul.Kilińskiego na cmentarz,za ul. Sportową chodnik nie istnieje jest zastawiony przez samochody ciężarowe-tak przez ciężarowe matki z dziećmi szły ulicą bo chodnika "brak"
Komentarz użytkownika gośka z dn. 4 września '10r. 19:21
został ukryty z powodu naruszania zasad forum.
radny - 4 września '10r. 21:16
A wiecie drodzy wyborcy jaki jest budzet roczny(całkowity z utrzymaniem dwóch samochodów Renault i Peugeot, z premiami, dodatkami, delegacjami do sądów) tych pasibrzuchów?
Otóż na ten rok anno domini 2010 jest to kwota:600.000,00złotych w zaokrągleniu. Prawda, że nie mało :)!!!
Pozwolę sobie nie komentować efektów pracy i osiągnięć pań i panów strazników, gdyż to powinni uczynić wyborcy podczas nadchodzących wyborów.
Powiem tylko to; to jest karygodne, aby w dzisiejszym stanie gospodarki i zadłużenia Góry Kalwarii utrzymywane było stadko darmozjadów, kuzynek i kuzynów królika.
W Warce, Koziennicach i tysiącu innych miast już pozbyto się tych leni, a w zamian za to dofinansowuje się Policję i bezpieczeństwo obywateli.
lajlaj - 4 września '10r. 23:17
a ja uważam że powinno ich byc wiecej nie mniej. w GK jest tyle ulic na ktorych jak sami piszecie dzieje sie tyle niedobrego a ich jest po dwoje czy troje na sluzbie. jak maja cala GMINE objechac? bez sensu. Może by się wreszcie lepiej działo gdyby było ich wiecej.
bezrobotny - 5 września '10r. 08:20
nie mam pracy !
czy nie potrzeba do straży jeszcze jednego lenia ?
kto wie ?
ALA - 13 września '10r. 13:41
powiedzcie jak dostać się do komendanta już tyle razy próbowałam i ciągle go nie ma w pracy , to kiedy on pracuje ?
mieszkam tu - 13 września '10r. 14:03
do lajla może i więcej to lepiej ale jeszcze lepiej to całodobowo (jak w konstancinie) i może niech nie stoją z radarem tylko porządku w mieście pilnują
język polski - 13 września '10r. 15:00
dziś stali z fotoradarem w Kątach. Znowu zarobili parę "trzy".
Anna - 11 maja '11r. 16:59
Mam parę pytań....
Dlaczego Straż Miejska w GK wiedząc o starym, cierpiącym psie leżącym w rowie koło torów nie pomogła mu?! Dlaczego po zrobieniu psu zdjęć strażnicy odjechali i zostawili go w rowie, w konsekwencji czego pies po dwóch dniach cierpienia (w tym rowie!) został uśpiony przez weterynarza?
Rozumiem, że chodzi o pieniądze, ale jak widać na zdjęciach, na brak pieniędzy Straż nie może narzekać. Dlaczego zabrakło ich na pomoc ciepiącemu psu??!!
bożena właścicielka suni - 10 lipca '11r. 20:55
Jak można być tak zupełnie wyzutym z uczuć.Przestańmy bagatelizować sprawy dotyczące zwierząt.Jesteśmy odpowiedzialni za ich los.Czy ktoś został pociągnięty do odpowiedzialności.Nie potrafię,przestać o tym myśleć.Popieram wszystkich,którzy walczą o godność i życie ZWIERZĄT.
KRÓLOWA BONA - 13 września '11r. 19:11
TO PO PROSTU SKANDAL co się dzieje w Czersku na ul. Warszawskiej przy szkole. Od pon. do pt. przed godzina ósmą i po szkole (oczywiście zebrań nie wyłączając),,kochani,, rodzice zastawiając chodnik NA ZAKRĘCIE stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo dla wszystkich kierujących a takze możliwość doprowadzenia do karambolu. BARDZO PROSZĘ O PILNĄ INTERWĘCJĘ przed (nieuniknioną) tragedią. 90% osób to osoby majętne (patrz samochody)więc wysokie mandaty jak najbardziej wskazane. PS. A wystarczy zaparkować na rynku i ruszyć DUPSKO 2 min z buta...
KĄTY - 10 listopada '11r. 20:39
Najlepiej zlikwidować tą straż nierobów
avatar - 14 grudnia '11r. 11:55
dwóch strażnków śpi w samochodzie na Mariankach obok stoi radar i za to trzeba im płacić kase.
edek - 14 grudnia '11r. 13:43
za cztery tysiące na miesiąc tez bym pospał !
@edek - 14 grudnia '11r. 14:23
idź chłopie i śpij, a jak ci dadzą choć 3 tysiące (brutto!)ja Ci dorzucę drugie tyle!
cieć - 14 grudnia '11r. 15:41
@ @edek
odezwał się biznesmen !
z ubezpieczeniem ,czy bez ?
zeki - 14 grudnia '11r. 15:51
heh temat żyje już 2 lata :D
avatar - 23 stycznia '12r. 08:49
ciekawe czy fotoradar ma aktualną legalizację jeżeli nie ma to można nie przyjmować mandatów.
piter - 26 lutego '12r. 19:32
Ci ludzie przede wszystkim powinni wyjść na ulice a nie ciągle siedzieć w aucie tak jak to robią do tej pory przecież my za to płacimy podatki na tym chyba nie polega ich praca tylko na kontrolowaniu co się dzieje na chodnikach i pobliskich uliczkach,a taka kontrola przecierze najlepiej to uchwytuje i wyciąga konsekwencje.
........ - 27 lutego '12r. 16:54
No coś Ty piter?! jeszcze by ich porwał wiatr albo przemarzli by i po SM :))
zorro - 4 czerwca '12r. 20:36
Łatwo psioczyć na innych prawda ... Nie znamy szczegółów widzimy zaledwie skrawek tego co robi ktoś inny a tak łatwo zmieszać kogoś z błotem i mieć poczucie uśmiechniętej żaby (żeby nie powiedzieć ogólniej - gada).Ile mandatów nie wystawisz kierowcy z 'naszego" miasta są nieuleczalnie chorzy na głupotę albo mają tupet jak taran. Parkowanie gdzie popadnie aby bliżej bo chodzenie przecież zabija!!! Na skrzyżowaniach, śmieci w lesie, palenie butelek w piecu ... masakra!!! Lubie nasze miasto ale coraz częściej opadają mi ręce, szczęki i inne części ciała. Jeśli nie zaczniemy od siebie nie zrobimy pierwszego małego kroku aby zobaczyć coś więcej niż czubek własnego nosa nie będzie dobrze, oj nie. A przecież tak nie wiele trzeba...
xxx - 5 czerwca '12r. 01:29
Straż Miejską należy zlikwidować. Nie ma z niej żadnego pożytku. Aby zaprowadzić porządek należy powołać szeryfa z prawdziwym rewolwerem, a najlepiej dwoma.
XXy - 5 czerwca '12r. 01:39
od "kogo" zależy ilość pracy strażników??
z drugiej strony straż winna chyba kogoś i czegoś strzec
$$$ - 5 czerwca '12r. 06:08
"palenie butelek w piecu ... masakra!!!"
a co z nimi zrobić ?
kupiłem -zapłciłem !
wyrzuciłem- zapłaciłem !
aż taki gupi nikt nie jest .
choć nie do końca .
100% - 5 czerwca '12r. 21:44
@ XXy
"straż winna chyba kogoś i czegoś strzec"
nie chyba lecz na pewno pilnują burmiszcza !
nizadowolony - 9 sierpnia '12r. 09:43
Czarny Las Nadolny
Pies wybiega na ulicę atakując przechodniów i rowerzystów
Bezradne sieroty ze straży miejskiej mimo wielokrotnych podobno interwencji (nawet kilka razy dziennie),nie potrafią załatwić skutecznie problemu.
Po co marnujecie paliwo, proponuję przesiąść się na rowery byłoby taniej. Jeżeli nie potraficie załatwić tak prostej sprawy to jesteście niepotrzebni.
Do fotoradarów wystarczą renciści. WSTYD

xxx - 8 marca '13r. 08:34
Witam a czy Straż Miejska mogła by coś zrobić z właścicielami piesków srających po chodniku i trawnikach wzdłuż ulicy Chopina normalnie gówno na gównie gównem pogania przejść się nie da a chyba właściciele czworonogów mają obowiązek posprzątać po swoich pupilach więc jak by Straż wlepiła kilka mandatów właścicielom srających piesków to może by wkońcu zaczeli zabierać ze sobą torebki na niespodzianki swoich czworonogów
były mieszkaniec piłsudkiego - 19 listopada '13r. 14:13
Zróbcie coś z samochodami tam parkującymi bo nie mam gdzie zaparkować jak przyjadę do rodziny
Ryszard - 19 listopada '13r. 18:54
@ były mieszkaniec piłsudkiego
Zawsze możesz zaparkować pod komisariatem !
A i ochrona - bezcenna .
damiank - 5 stycznia '14r. 20:34
Oni do niczego sie nie nadaja nie roby i tyle zlikwidowac ich bo nic nie robia a kase biora pijawy
Życzliwy mieszkaniec Chopina - 14 grudnia '15r. 14:03
Witam czy mogli by się Panowie Strażnicy wziąć za właścicieli kundli wyprowadzanych za potrzebą przy ul Chopina te gówna na chodniku i trawnikach są obrzydliwe a chodzą po tych chodnikach nie tylko dorośli co jak wdepną to ślą ku....wy ale też ludzie starsi i przede wszystkim dzieci. Dlaczego jak toś trzyma pieska to nie sprząta po nim czy trzeba takiemu narobić na wycieraczkę przed drzwiami by zrozumiał wlepcie parę mandatów i ludzie zaczną zbierać po swoich psiakach.
maniek - 14 grudnia '15r. 20:33
@ Życzliwy mieszkaniec Chopina - 14 grudnia '15r. 14:03
Mój znajomy zgłosiłl tym o słom że na posesji jego gospodyni poniewiera się między innymi choinka z zeszłych Świąt Bożego Narodzenia,a oni na to że nie mogą nic zrobić.
Ja uważam się za mądrzejszego i doradziłem koledze by zakapował do powiatowej straży pożarnej.
Mysza - 15 grudnia '15r. 17:08
Do damiank...Kolego mocny jesteś w gębie,prawda?
z pewnością też mądry:) to dlaczego nie jesteś policjantem? skoro tam nic się nie robi:)
Zabrakło ci wiedzy ?????

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.


Ostatnio dodane ogłoszenia

» Zatrudnimy osoby z orzeczeniem

Zatrudnimy osoby z orzeczeniem do serwisu sprzątającego na stanowisko: sprzątaczka / pracownik gospodarczy Wymagania: -sumienność i...
 

Ostatnio na forum

» Czołowe w Wólce Załęskiej. Dwaj kierowcy...

Kazdy wypadek, niezaleznie od przyczyn jest tragedia i...
~melba

» Okradł pracodawcę. Złapany, oddał pieniądze

@do redakcji - 11 czerwca '16r. 14:23 CBA blisko . Czy to...
~ciekawa

» Świętuj z miastem

zasłużeni dla mniasta...
~Franciszek

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

Fotka 28 - czy one będą zbierać na tacę ?
~koko

» 1100 rowerzystów, bez naszych na podium

Michal przeczytaj sobie swoją wypowiedź i zastanów się nad...
~aizi

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

@B nie badz naiwny, z lat szkolnych pamietam, ze takie...
~melba

» 1100 rowerzystów, bez naszych na podium

@Michal stop rowerowym terrorystom! Okropne towarzystwo,...
~melba

» Parada uczniów szkół w gminie otwierająca...

Ja nie dla siebie mówię o kanalizacji ! Mnie ta...
~Patalong

» Nowy szeryf przyszedł z Warki

znam tomka osobiscie to odpowiedzialny czlowiek i bardzo...
~aneta

» Prezes: To szukanie dziury w całym

dzisiaj rozkopali Kilińskego .
~leon III

Gorakalwaria.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Góry Kalwarii i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.