Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Wandale zdewastowali boisko w Czachówku, policja apeluje o pomoc

Dodano: 10 kwietnia 2018; Wandale zdewastowali bramki na boisku, a także betonowe ogrodzenie szkoły podstawowej w Czachówku. Policja na razie jest bezradna.

Do zdarzenia doszło w trakcie weekendu. Szkoła opublikowała zdjęcia zdewastowanego boiska i ogrodzenia na swoim profilu na Facebooku. „Liczymy, że nie tylko pracownikom szkoły zależy na jej pięknym wyglądzie i razem znajdziemy winowajców, którzy poniosą konsekwencje swojego czynu” – piszą autorzy.

Dewastacja tym bardziej zbulwersowała lokalną społeczność, że była ona konsekwencją wcześniejszej imprezy (świadczą o tym pozostawione liczne puszki po piwie) i wiele wskazuje na to, że mogli jej dokonać mieszkańcy tej miejscowości.

- Na dzień dzisiejszy żadne czynności, w tym przesłuchania licznych świadków, nie doprowadziły do ujęcia sprawców – mówi portalowi Gorakalwaria.net kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Apeluje on jednocześnie do wszystkich osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia o jak najszybszy kontakt z komisariatem w Górze Kalwarii. – Zapewniamy pełną anonimowość – deklaruje.

Teren, na którym doszło do zdarzenia, nie jest objety monitoringiem. - Obecnie w pobliżu tego miejsca trwa budowa sali gimnastycznej. Planujemy po zakończeniu tej inwestycji objąć teren przy szkole monitoringiem - zadeklarował w rozmowie z naszym portalem burmistrz Góry Kalwarii Dariusz Zieliński.

Mateusz Baj

Fot.: Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (13)

krzysztof

Data: 10 kwietnia 2018, 15:58 Zapewne zamknięte było przed młodzieżą !

Polak

Data: 10 kwietnia 2018, 19:45 \"- Na dzień dzisiejszy żadne czynności,\"
Pan Jerzy Bralczyk krytykuje taką polszczyznę.
Ja też .

Wojtek

Data: 10 kwietnia 2018, 19:51 Pytam całkowicie poważnie,jakim trzeba być debilem,idiotą,ignorantem i bezmózgowcem,żeby coś takiego zrobić? Może któryś z tych debili raczy mi odpowiedzieć?


skromna uwaga

Data: 10 kwietnia 2018, 20:52 Historia niczym z kabaretu o traktorze: a ile traktor ma kół ?
Wandale nie boisko zniszczyli a bramki i przęsło ogrodzenia.

2222

Data: 10 kwietnia 2018, 21:34 Ta młodzież to bydło

Mirek

Data: 11 kwietnia 2018, 11:33 To byli jacyś czarodzieje, bramki wyginali siłą woli a betonowy zbrojony płot pewnie spojrzeniem. Tylko to może być wytłumaczeniem tego, że nikt w domach oddalonych o raptem 50m niczego nie widział i nie słyszał.

Ad.

Data: 11 kwietnia 2018, 11:54 To prawdziwy skandal.

pozdrawiam

Data: 11 kwietnia 2018, 20:24 \" Planujemy po zakończeniu tej inwestycji objąć teren przy szkole monitoringiem - zadeklarował w rozmowie z naszym portalem burmistrz Góry Kalwarii Dariusz Zieliński.\"

Panie burmiszczu w Górze Kalwarii jest monitoring z którego nikt nie korzysta w czasie rzeczywistym.
Gdyby tak kamery umieszczone zamiast na mieście umieszczone były w damskiej toalecie lub przymierzalni oglądalność byłaby i w dzień i nocy.

ppp

Data: 13 kwietnia 2018, 10:29 nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że ktoś zadzwonił na komisariat w Górze, a radiowóz albo nie przyjechał w ogóle, albo przyjechał po 2 godzinach. Bo taki mają czas reakcji.

trener Jarząbek

Data: 15 kwietnia 2018, 07:57 Boisko powinno być ogrodzone ogrodzeniem lekkim.
Przez te betony nic nie widać. Po za tym powinno być otwarte dla młodzieży.

XYZ

Data: 16 kwietnia 2018, 09:34 @trener Jarząbek, brawo trenerze - płot powinien być ażurowy. Zgodnie z zaleceniami Umig GK ogrodzenia nie powinny być szpecące oraz betonowe ;-)

A co ?

Data: 18 kwietnia 2018, 06:08 Tak naprawdę to się trzeba cieszyć !
Weźmie się zaprzyjaźnioną firmę która oceni straty i jeszcze się zarobi.
Może nawet 10 %

hmm

Data: 8 maja 2018, 09:13 Czy coś nowego w sprawie?