Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Zdjęcia jak malowane – wystawa fotografii przy ul. Pijarskiej

Dodano: 6 kwietnia 2018; Kadry przypominające oryginalne obrazy wielkich mistrzów z minionych epok można będzie obejrzeć na wystawie przy ul. Pijarskiej 40.

"Dziewczyna z perłą", "Sierota z Poronina", "Kochankowie, "Lekcja anatomii doktora Tulpa" – to tylko niektóre z fotografii, które można będzie oglądać na wystawie "Zdjęcia jak malowane".

Dwudziestu pasjonatów fotografii z Sekcji Fotograficznej, działającej przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, zainspirowanych wielkimi mistrzami malarstwa, takimi jak: Rembrandt, van Gogh, Vermeer, Magritte, Ślewiński, czy Gierymski, stworzyło niepowtarzalny zestaw zdjęć, do których scenografie i stroje przygotowali sami. "Przyjdźcie i oceńcie, czy udało się im stworzyć kadry przypominające oryginalne obrazy z minionych epok" - zachęcają organizatorzy wystawy.

Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 8 kwietnia 2018 r, o godz. 18.00 w Pracowni Plastycznej Ośrodka Kultury przy ul. Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca kwietnia w godzinach działalności pracowni. Wstęp wolny.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!