Wykład kulinarny połączony z degustacją w Muzeum w Wilanowie

8 grudnia 2018 r.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza na ostatni w 2018 roku wykład kulinarny Tessy Capponi-Borawskiej.
Czytaj więcej

Godzina Łaski w Sanktuarium św. o. Stanisława

7 grudnia 2018 r.

Godzina Łaski to nabożeństwo związane z objawieniami Matki Bożej Róży Duchownej w Montichiari-Fontanelle.
Czytaj więcej

Zbiórka książek dla potrzebujących dzieci w CH Auchan Piaseczno

7 grudnia 2018 r.

Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci Cyrkuluj książeczko, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja Już pomagam. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.
Czytaj więcej

DKF Uciecha zaprasza na pokaz filmu pt. Wieś pływających krów

7 grudnia 2018 r.

Kino w Górze Kalwarii znajdujące się przy ulicy Ks. Sajny 14 zaprasza w najbliższą sobotę (8 grudnia) o godzinie 18.00 na niezwykły film.
Czytaj więcej

Zimowe spotkania ornitologiczne w Wilanowie

6 grudnia 2018 r.

Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy przypałacowego parku chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników, a na niezamarzających fragmentach jeziora i potoku licznie gromadzą się kaczki, mewy, łabędzie i czaple. Dla miłośników ptaków Pałac w Wilanowie przygotował specjalny program wycieczek i warsztatów ornitologicznych.
Czytaj więcej

Przedświąteczne spotkanie na rynku

5 grudnia 2018 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają na Spotkanie Gwiazdki z Chanuką, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 grudnia o godzinie 15.00 na kalwaryjskim rynku.
Czytaj więcej

Mikołajki w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie

4 grudnia 2018 r.

Mikołajkowy wieczór spędźcie w magicznym Królewskim Ogrodzie Światła. Obejrzyjcie pokazy muzyczno-świetlne i trójwymiarowe mappingi wyświetlane na fasadzie pałacu oraz weźcie udział w zabawie, w której możecie wygrać aparaty fotograficzne oraz słodkości! 6 grudnia zapraszamy do Wilanowa!
Czytaj więcej

Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

3 grudnia 2018 r.

Już 8 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików i słodkie niespodzianki. Wstęp wolny!
Czytaj więcej

Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty ozdób świątecznych

29 listopada 2018 r.

Święta tuż, tuż. Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty dla dzieci, gdzie będzie można poćwiczyć wykonywanie wszelkiego rodzaju ozdób na choinkę i nie tylko.
Czytaj więcej

MIKOŁAJKI w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii!

28 listopada 2018 r.

POIK zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na MIKOŁAJKI. Wydarzenie zostało zaplanowane na 8 grudnia na godzinę 10.00. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji.
Czytaj więcej