Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Kolejny krok do Tenisowej Góry Kalwarii wykonany

26 czerwca 2020 r.

Fundacja Edukacja Sportowa poinformowała, iż w piątek uprawomocniła się decyzja o pozwoleniu na budowę ośrodka sportowo-tenisowego w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej

WIEŚci z Mazowsza - odcinek 2

26 czerwca 2020 r.

Można już oglądać drugi odcinek programu informacyjnego WIEŚci z Mazowsza.
Czytaj więcej

Burmistrz Strzyżewski bez absolutorium i wotum zaufania od radnych

26 czerwca 2020 r.

Podczas czwartkowej sesji uchwały o udzieleniu absolutorium burmistrzowi Góry Kalwarii za wykonanie budżetu w 2019 roku oraz udzieleniu wotum zaufania nie otrzymały wymaganej liczby głosów.
Czytaj więcej

Pijany kierowca wjechał w auto kobiety z czwórką dzieci

23 czerwca 2020 r.

Mający 3 promile alkoholu kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym seatem, którym podróżowała 36 – letnia kobieta wraz z czwórką dzieci.
Czytaj więcej

Policjanci poszukują 15-letniej Marzeny Słowik

20 czerwca 2020 r.

Dziewczyna 13 czerwca wyszła z domu w Piasecznie, i do chwili obecnej nie powróciła. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej obecnego miejsca pobytu prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie lub z najbliższą jednostką policji w całym kraju.
Czytaj więcej

WIEŚci z Mazowsza - odcinek 1

20 czerwca 2020 r.

Wraca program informacyjny WIEŚci z Mazowsza. W nowej odsłonie i z nowym zasięgiem!
Czytaj więcej

Miał w mieszkaniu narkotyki, kusze i elementy broni palnej

19 czerwca 2020 r.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31- letniego mężczyznę. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawniono ponad 30 gramów amfetaminy i mefedronu, a także dwie kusze i elementy broni palnej. Sprawę przejęli policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii. W tym samym czasie policjanci z wydziału prewencji podczas interwencji domowej zwrócili uwagę na zieloną dekorację okna w mieszkaniu. Okazało się, że to łącznie 7 doniczek z konopiami indyjskimi.
Czytaj więcej

Dyrektorzy dwóch szkół zmienili zdanie. Zostają na stanowiskach

18 czerwca 2020 r.

Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii oraz Szkoły Podstawowej w Baniosze wycofali złożone pod koniec maja rezygnacje z zajmowanych stanowisk.
Czytaj więcej

Pakiet medyczny za 1 złotych? Uwaga na kolejne oszustwo

17 czerwca 2020 r.

Pakiet medyczny za 1 złotych! Brzmi obiecująco, lecz to nic innego jak kolejna metoda związana z oszustwami na tzw. prezentacjach. Po takim spotkaniu możesz stracić nawet kilka tysięcy złotych. Ostrzegamy, przed pseudomedycznymi konsultacjami, które zaplanowano także na terenie naszego powiatu.
Czytaj więcej

Czerwcowy weekend na drogach powiatu piaseczyńskiego

16 czerwca 2020 r.

17 kolizji, 2 wypadki i jeden nietrzeźwy kierujący. To bilans ostatnich wolnych dni na terenie powiatu piaseczyńskiego. Za nami długi czerwcowy weekend, podczas którego policjanci ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania na drogach naszego powiatu.
Czytaj więcej