Razem dla Góry Kalwarii!

2 kwietnia 2024 r.

Komitet Wyborczy Wyborców „Razem dla Góry Kalwarii” to zróżnicowana grupa ludzi, których łączy wspólna pasja i determinacja do pracy na rzecz gminy Góra Kalwaria. Jesteśmy przekonani, że razem możemy wprowadzić pozytywne zmiany i przyczynić się do dynamicznego rozwoju naszej społeczności.
Czytaj więcej

Zapraszamy na wieczór wyborczy z GoraKalwaria.net!

2 kwietnia 2024 r.

Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszej małej ojczyzny, czyli wybory samorządowe. Ich nieoficjalne wyniki będziemy przedstawiać w relacji na żywo na łamach naszego portalu GoraKalwaria.net. Startujemy w niedzielę po godzinie 21.00. Zapraszamy!
Czytaj więcej

Podpalił budynek w Górze Kalwarii. Byłem pijany i coś mi odbiło

2 kwietnia 2024 r.

Podpalił pustostan i uciekł. Sądził, że uniknie odpowiedzialności za to co zrobił. Bardzo się jednak mylił. Dzięki zaangażowaniu lokalnych policjantów, nagraniom z kamer monitoringu oraz czujności mieszkańców Góry Kalwarii, 33-latek trafił do policyjnej celi, a następnie usłyszał zarzuty.
Czytaj więcej

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Góry Kalwarii

1 kwietnia 2024 r.

Do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj około godziny 15:30 na zjeździe z obwodnicy Góry Kalwarii.
Czytaj więcej

Będzie nowa linia autobusowa przez Wojciechowice i Baniochę

31 marca 2024 r.

Gminy Góra Kalwaria oraz Prażmów wspólnie uruchomią nową linię autobusową Uwieliny - Krępa - Wojciechowice - Baniocha - Piaseczno, kursującą w dni powszednie.
Czytaj więcej

Idź na wybory! Wybierz lepszą przyszłość

29 marca 2024 r.

Wybory samorządowe już 7 kwietnia. Tego dnia wybierzemy naszych przedstawicieli do rad gmin i powiatów. Damy także mandat zaufania radnym województwa oraz wójtom, burmistrzom i prezydentom. To od naszych głosów zależy, w jakim kierunku będą się rozwijać nasze małe ojczyzny. Każdy głos ma znaczenie.
Czytaj więcej

Rajmund Wiśniewski, kandydat na burmistrza Góry Kalwarii: ludzie są najważniejsi

29 marca 2024 r.

Dlaczego startuję w wyborach? Bo chcę łączyć a nie dzielić, nie chcę tworzyć osobno miasta i gminy jako oddzielnych struktur, środowisk, światów - podkreśla Rajmund Wiśniewski, kandydat na burmistrza Góry Kalwarii.
Czytaj więcej

Kolejny krok w kierunku inwestycji za 43 mln zł w Sobikowie

27 marca 2024 r.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie ogłosił przetarg na przebudowę dwukilometrowego odcinka drogi nr 683 w centrum Sobikowa - od cmentarza do skrzyżowania z drogą nr 50 - informuje Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej

Anna Haska - Wasza Krawcowa, Wasza Radna

27 marca 2024 r.

Dlaczego głosować na Annę Haskę? Doświadczenie w biznesie, zaangażowanie społeczne, równowaga i uczciwość, wizja dla przyszłości. Głosuj na Annę Haskę - głosuj na lepszą przyszłość dla naszej okolicy!
Czytaj więcej

Komitet Wyborczy Nowa Kalwaria, czyli drużyna Arkadiusza Strzyżewskiego

26 marca 2024 r.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył wspólny program dla Góry Kalwarii. Chcemy, żeby nasza gmina była miejscem bezpiecznym, przyjaznym i wygodnym do życia. Łączy nas też miłość do naszej lokalnej ojczyzny.
Czytaj więcej