Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

20 lutego wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat!

Dodano: 27 stycznia 2020; Największy zadaszony park wodny w Europie właśnie ogłosił oficjalną datę otwarcia, a już dziś ruszyła sprzedaż biletów poprzez nową stronę internetową www.parkofpoland.com. Od 20 lutego 2020 r. pierwsi goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji Suntago Wodny Świat w Park of Poland.

Jak kupić bilet wstępu?

Mechanizm zakupu biletu jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy na stronie www.parkofpoland.com wybrać długość pobytu,  datę przyjazdu, liczbę osób i wyszukać bilet. W kolejnym oknie określić rodzaj biletu, strefę, ilość godzin w parku i przejść do płatności. Po zakupie, gotowy bilet zostanie wygenerowany i wysłany na wskazany adres e-mail.

Ile kosztuje bilet wstępu?

Ceny zaczynają się już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. przez 365 dni w roku w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł , a dla dorosłych już od 99 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref  dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł.

Cennik znajduje się na stronie internetowej www.parkofpoland.com.

Jakie atrakcje czekają na gości?

Od momentu otwarcia parku będzie można cieszyć się wieloma atrakcjami w trzech różnych strefach tematycznych w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata. Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscami zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Suntago Village. Już w marcu 2020 r. do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci,  przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem.

Sponsorami strategicznymi Suntago są firma Samsung oraz firma Pepsi.

Wybrane atrakcje parku Suntago Wodny Świat:

32 zjeżdżalnie wodne
Basen z falami
Basen relax z tzw. dziką rzeką
Basen „Rzeka przygód”
Wodny plac zabaw
Maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem
Zewnętrzny wodny plac zabaw z podgrzewaną wodą
3 baseny solankowe Dead Sea
5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami
10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza

(inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!