Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Już w sobotę rusza lodowisko!

Dodano: 2 grudnia 2020; Od 5 grudnia do 28 lutego 2021 r. będzie działać kalwaryjskie lodowisko.

W tym roku ślizgawka zlokalizowana będzie przy basenie w Górze Kalwarii. Lodowisko ma być czynne codziennie (z wyjątkiem okresu świątecznego) od godziny 10 do 20 dla klientów indywidualnych i 20-21 dla grup zorganizowanych. Lodowisko będzie zadaszone, co pozwoli korzystać z niego nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Oprócz tego do konserwacji tafli wykorzystywana będzie profesjonalna rolba, dzięki czemu jakość lodu ma być na najwyższym poziomie. Funkcjonować będzie również wypożyczalnia łyżew. Jednorazowe wejście dla dorosłych to 5 zł a dla dzieci i młodzieży 1 zł. Kasa znajduje się w budynku basenu (kasa basenowa).

Szczegóły:

http://www.osirgorakalwaria.pl/557-otwarcie-lodowiska-2

(kar)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

Ola

Data: 3 grudnia 2020, 23:17 Panie w kasie będą milsze czy jak zwykle siedzą tam jak za karę? Panie Maciejewski zrobił by Pan z tym coś bo się nie chce korzystać z waszej oferty jak na wstępie się dostaje nadąsaną panią kasjerkę gratis do biletu.

Panie z szatni pozdrawiam, zawsze sympatyczne :)

rada

Data: 6 grudnia 2020, 08:34 Kto wymyślił taki biznes,wstęp 1 zł ??!! Na wypłaty dla nadąsanych pań wydamy o wiele więcej, ciekawe ile kosztuje wydruk biletu, moźe jeszcze coś dołożymy,a co? stać nas. ..

Ament

Data: 6 grudnia 2020, 20:11 Nie mam pojęcia czy ruszyło w sobotę ,w niedzielę było zamknięte !

Wow

Data: 22 grudnia 2020, 12:25 To na łyżwach można ale na nartach już nie ... Normalne problemy w socjalizmie

nikoś

Data: 15 stycznia 2021, 16:33 Gratulacje. W sam raz na zakończenie ferii...

Kajtek

Data: 18 lutego 2021, 17:30 Super ,że lodowisko zacznie działać. Ale chce poruszyć inną sprawę. Jest okres zimowy.Zima w tym roku ,przypomniała o sobie. Opady śniegu i co za tym idzie, prace przy odśnieżanie. Mam zatem pytanie .Dlaczego jedni właściciele prywatnych posesji sami muszą odśnieżać. A innym odśnieżaja pracownicy ZGK.Czy lepsi są mieszkańcy np.ul Wierzbowskiego ,( prawa strona tam gdzie jest bank ,oraz KS.Sajny od Kawiarenki w stronę nowo wyremontowanego budynku .Proszę o zainteresowanie się tym sygnałem. Tak nie może być.?????? Czy to oznacza ,że są równi i równiejsi. Chyba nie.!!!Jedni szufluja sami to i drudzy też łopaty w garść. A nie liczy na ZGK.