Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

5 października. Recital Małgorzaty Jareckiej

Dodano: 2 października 2019; Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii wystąpi Małgorzata Jarecka.

Artystka wyprodukowała kilka tematycznych recitali, które cieszą się uznaniem publiczności. Można było usłyszeć ją m.in. na koncertach z francuskojęzycznym repertuarem" Paryska Przygoda" - wokalistka jest wielką miłośniczą kultury frankofońskiej. Koncertowała z recitalami "Bursztynowa Dama", "Zakochaj się we mnie", " Jesienne pejzaże" i " Dla ciebie mamo".
Małgorzata Jarecka jest wokalistką, producentem muzycznym, dziennikarką i wieloletnią prezenterką telewizyjną. Przygoda z muzyką w jej życiu zaczęła się na długo przed tym, nim pojawiła się telewizja. Ukończyła Wydział Piosenki Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie i od wczesnych lat odnosiła w tej dziedzinie sukcesy. Była dwukrotną laureatką Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pojawiała się na scenie u boku Maryli Rodowicz czy Bogdana Smolenia, z którym jeździła w zagraniczne tournée. Od 2013 roku na stałe współpracuje ze znakomitym kompozytorem, aranżerem i pianistą Markiem Stefankiewiczem oraz basistą, pianistą i kompozytorem Andrzejem Wysockim.

5 października w Górze Kalwarii artystka będzie promowała swój najnowszy krążek „Wszystkie barwy uczuć”, na którym znalazły się utwory skomponowane specjalnie dla niej.

5 października (sobota) godz. 18.00
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki, które można odebrać od środy (25.09) w kasie Ośrodka Kultury.

(Inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!