Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Mieszkaniec Baniochy włamał się peugeota i ukradł akumulator

Dodano: 14 lutego 2020; Dzielnicowi z Góry Kalwarii zatrzymali mężczyznę, który włamał się do dostawczego peugeota i skradł z niego akumulator uszkadzając przy tym instalację elektryczną samochodu.

Do komisariatu w Górze Kalwarii trafiło zawiadomienie o dokonanym włamaniu do pojazdu, a następnie kradzieży z niego akumulatora. Sprawca uszkodził przy tym instalację elektryczną samochodu, co spowodowało straty na łączną kwotę 2500 złotych. Dzielnicowi bezzwłocznie dokonali wielu ustaleń operacyjnych, które doprowadziły ich do 59-letniego mieszkańca Baniochy. Funkcjonariusze odzyskali skradziony akumulator, a mężczyzna trafił do policyjnej celi. Odpowie teraz za kradzież z włamaniem do pojazdu. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

nadkom. Jarosław Sawicki

Fot. KPP w PiasecznieDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Kasia

Data: 14 lutego 2020, 11:54 Promocja naszej policyjnej ekipy została przeprowadzona na medal:)

Bokser

Data: 14 lutego 2020, 16:11 Brawo WY.............................
..................................................

Mieszkaniec

Data: 14 lutego 2020, 18:00 Brawo Panowie,wylapujcie to dziadostwo,ukradł głupek akumulator a uszkodził samochód,bezmyślny cymbał nawet nie umie akumulatora wyciągnąć

Kaja

Data: 14 lutego 2020, 22:59 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Temistokles

Data: 15 lutego 2020, 07:44 Wiedziałem, przeczuwałem że coś wisi w powietrzu.
Niedawno pewnej pani (nazwiska i ulicy nie wymienię) zginął rower. Na faceboku był apel o zwrot, nawet zaanażowały się \"obce służby\" i o dziwo rower znalazł się ,a może pani zapomniała gdzie zostawiła nie wnikam, nie wnikam że policja po tygodniu wieczorową porą prowadziła rozeznanie.Najważniejszy był efekt.
Myślę że gdyby panowie siedzieli na komisariacie,jak to mają w zwyczaju i tak odnieśliby sukces bo złodziej zwróciłby akumulator,a może i naprawiłby elektrykę.

Er.

Data: 15 lutego 2020, 17:29 Mina policjanta po prawej bezcenna 🙂

SZWEJK

Data: 15 lutego 2020, 20:03 @Temistokles . Melduję posłusznie -Twój nick wskazywałby na inteligentną osobę ,ale piszesz takie głupoty za które nawet ja bym się wstydził....

YamahaR1

Data: 16 lutego 2020, 09:13 No co tu pisać Strażnicy Texasu w akcji.. PS wiocha ba maksa hehe