Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

7 lipca rusza w naszego miasta piesza pielgrzymka do Lichenia

Dodano: 14 czerwca 2018; 7 lipca ruszy z naszego miasta piesza pielgrzymka do Lichenia. Do pokonania będzie 290 km.

Pielgrzymka od grobu św. Stanisława Papczyńskiego do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej wyruszy po raz 38. Wystartuje 7 lipca o godz. 10.00 sprzed kościoła na Mariankach.W ciągu dziesięciu dni pielgrzymowania jej uczestnicy pokonają 290 km.

- Pielgrzymka to najlepszy czas spędzony w Bogiem i drugim człowiekiem. Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował lub nie wie co robić w wakacje, serdecznie zapraszamy - przekonują organizatorzy.

Zapisy i kontakt: ks. Jacek Rygielski, tel. 518 451 802. e-mail: pielgrzymka@marianie.pl.

(mb)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

Kasia

Data: 14 czerwca 2018, 12:01 Gdzie będzie napełnianie tym duchem świętym ?Może bym spróbowała

Albert

Data: 15 czerwca 2018, 18:14 Kto te teksty panu pisze ?
A może powinien pan schłodzić sobie czółko.

Rudy.

Data: 16 czerwca 2018, 08:18 Czy te \"artykuły\" pisze ktoś pod wpływem alkoholu? Na smartfonie, jednym palcem, drugą ręką grzebiąc w pupie? Nie jestem żadnym grammar nazi, ale litości... \"Dziennikarzyna\" niech wróci do podstawówki chociaż na rok, bo aż oczy bolą...

Kali

Data: 17 czerwca 2018, 11:24 Rozważam właśnie którą pielgrzymkę wybrać - do Gietrzwałdu, czy Lichenia ???? Warto zatrzymać się w Licheniu chociaż na 2 dni i pochodzić w zamyśleniu po ogrodach Sanktuarium. Historia Polski opisana przez wybitnego, mądrego i kochanego Księdza kustosza Eugeniusza Makulskiego pomnikami pamięci, pomnoży wiarę w Boga, oraz szacunek i dumę do Ojczyzny. Z noclegami nie ma problemu.

pątnik

Data: 18 czerwca 2018, 16:10 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kasia

Data: 21 czerwca 2018, 15:14 Z noclegami nie ma problemu,czekają tylko na takich jak Ty.Mozesz też zakupić matkę boska z odkrecana głowa i inne pamiątki .Super sprawa .Hotele ,restauracje ,sauny ,wszystko czeka na pątnikow .Katedra większe niż w Rzymie ,kolumny tak wielkie że kręci się w głowie. Jest wszystko o czym nauczał Chrystus prawda ?Jest wszystko oprócz Boga .Zamiast na pielgrzymkę idź po rozum do głowy.