8 pucharów dla Fighters Dojo Góra Kalwaria!

Dodano: 1 maja 2023; Informacja prasowa Na międzynarodowym turnieju w Czechach, Ostrawa - Silesia Cup, młodzi fighterzy wywalczyli osiem medali.


News will be here

Złoto - Maja Cacek (12-13lat -40kg)
Złoto - Euzebiusz Paluszkiewicz (10-11lat -45kg)

Srebro - Adrian Biczyk (12-13lat -40kg)

Brąz - Jakub Nakwaski (14-15lat -55kg)
Brąz - Marta Kulak (10-11lat +50kg)
Brąz - Wiktor Makowski (12-13lat - 55kg)
Brąz - Stanisław Budek (10-11lat -40kg)
Brąz - Zofia Sadowska (10-11 lat -35kg)

W ćwierćfinałach wystąpili Dominik Bobrowski (12-13 lat -50kg) oraz Kinga Bobrowska (14-15 lat +55kg)

Zawody rozgrywane były bez hogo, a osoby powyżej 12 r.ż. walczyły bez piąstkówek! Twarde zasady walki dały kolejne doświadczenie dla zawodników.

Gratulacje dla całej ekipy! Dziękujemy rodzicom, przyjaciołom, znajomym za wsparcie i doping podczas zawodów.

Na zawody pojechaliśmy w piątek z noclegiem i wracamy zadowoleni do Góry Kalwarii!

Już 4 maja ruszamy na mistrzostwa Europy do Barcelony, trzymajcie kciuki!
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (35)

kotek

Data: 1 maja 2023, 21:07 Czym wy się chwalicie ? pojechaliście aż do Czech gdzie konkurencja prawie żadna (130 zawodników) , żeby na łatwiznę poprawić sobie wyniki .
Na dodatek pan trener wystawił dzieci na nielegalne zasady narażając ich na kontuzje , otóż walczyć bez napięstników (ochraniaczy na dłonie) mogą według Polskiego prawa walczyć tylko i wyłącznie seniorzy (+18 lat)!!!. Rodzice godząc się na to narazili się na odpowiedzialność karaną , ciekawe czy pan instruktor powiadomił ich o tym. Zobaczymy co na to powie Polski Związek Karate??

rozsądny

Data: 1 maja 2023, 21:20 Racja ktoś się powinien zająć tą sprawą , ten instruktor z premedytacją naraził dzieci na utratę zdrowia i jeszcze się tym chwali. Rodzice muszą być w głębokiej niewiedzy zgadzając się na takie sytuacje. Jak by się coś stało dziecku to po pierwsze nie dostali by pieniędzy z ubezpieczenia i do tego prokurator zają by się tą sprawą.

xyz

Data: 1 maja 2023, 22:47 Super wynik! Gratulacje dla zawodników z Fighters Dojo!

Pozytywnie zakreceni

Data: 2 maja 2023, 07:29 Oo, widać ktoś jest zabardzo zazdrosny że klub sobie świetnie daje radę. Sądzę że rodzice świetnie wiedzą i są świadomi na co się godzą, ale rozsądny i kotek muszą swoje napisać i pokaż zachowanie dzieci z piaskownicy.

xyz

Data: 2 maja 2023, 08:09 Widać że klub konkurencyjny stara się hejtować każdy podjęty krok Fighters Dojo...
Prosimy skupić się na rozwoju karate a nie pomawiać innych.
Ewidentnie macie braki informacji.

Bzy

Data: 2 maja 2023, 08:32 Gratulacje dla Trenerów i Zawodników. Dla dzieci z Góry i okolic to świetny Klub który rozwija się, tak trzymać !
Świetnie że widać was już i poza miastem s teraz i krajem !!!
Warto wspierać takie Kluby. Brawo !!!


Zdziwiony

Data: 2 maja 2023, 08:42 Co to za głupoty ktoś wypisuje w komentarzach..

Dyzio

Data: 2 maja 2023, 08:57 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mieszkanka

Data: 2 maja 2023, 09:59 Jak widzę te wpisy to cieszę się że moje dzieci nie trenują Karate a w szczególności u tego trenera
tu cytat "Zawody rozgrywane były bez hogo, a osoby powyżej 12 r.ż. walczyły bez piąstkówek! Twarde zasady walki dały kolejne doświadczenie dla zawodników"
Rodzice wypisują jaki to wspaniały sukces...... łapie się za głowę i nie wierzę. Totalny brak odpowiedzialności.....

Anonim

Data: 2 maja 2023, 10:16 Gratulacje fightersi!!!
Pokazaliście już po raz kolejny nawet za granicą kto rządzi. Nie zważajcie na opinię zazdrosnych, jesteście świetni!!!

ViolaGa

Data: 2 maja 2023, 10:39 Gratulacje dla zawodników I trenerów Fighters Dojo super wynik więcej wygranych zawodów.

Dodaj

Data: 2 maja 2023, 12:19 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Bang

Data: 2 maja 2023, 12:40 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

2+2

Data: 2 maja 2023, 13:57 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

NieZnajomy

Data: 2 maja 2023, 14:05 Ludzie w naprawdę nie rozumiecie ze to nie jest polski Związek karate tylko czeski i może być mało osób na takich zawodach ale ponad 180 dzieciaków z różnych krajach to nie znaczy że musimy stosować się do naszego związku karate kyokushin ale jeżeli pisze np pan sihan lub sensei że 12 lat bez Ochraniczy na ręce bo jeżeli w Polsce musimy mieć ochraniacze to nie znaczy że też w Czechach też musimy to robić!!!

Fakt

Data: 2 maja 2023, 14:42 Ale to niezmienia faktu że ten bardzo młody instruktor naraził dzieci z figtersdojo na utratę zdrowia, a rodzice nadal całkowicie nie zdają sobie z tego sprawy .Pozytywnie zakręceni

Data: 2 maja 2023, 15:33 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

2+2

Data: 2 maja 2023, 17:13 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Romek

Data: 2 maja 2023, 18:10 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Pozytywnie zakręceni,

Data: 2 maja 2023, 20:28 Mieszkanka nie wie o co chodzi ale się wtrąca. Może trzeba się skupić La trenerze, który mało jeździ na zawody, kiepsko rozwija swój klub, jeśli można to nazwać klubem, trenera trzeba wozi, bo sam jeździć nie może. I może się przyzna ile zawodników już stracił w ostatnim czasie,

2+2

Data: 3 maja 2023, 08:08 Moje komentarze ukryte....cenzura ...ale prawda zabolała...nic strasznego nie było komentowane tylko trochę prawdy ....apeluje do rodziców tych dzieciaków z karate ... ludzie nie traćcie głów zacznijcie też myśleć o bezpieczeństwie swoich pociech ...bo takie ciąganie tych dzieciaków po zawodach ...to wcale nie jest fajne jeszcze po nocy ....muszę dokładnie się dowiedzieć gdzie te dzieciaki w tych Czechach spały i jadły posiłki ....bo w ciągu doby zaliczyć podróż w obie strony i zawody ..a gdzie posiłki i jakiś odpoczynek??..trzeba to dokładnie sprawdzić ....a tak z obserwacji to tych dzieciaków tam już mało zostało no bo to ...ma być jakaś forma sportu dla przyjemności dzieci a nie ciągle podróże....ktoś za bardzo się zagalopował....wiem że tego nie wydrukujecie...no ale taka prawda..panie redaktorze ....

Romek

Data: 3 maja 2023, 12:00 Redakcja coraz bardziej cenzuruje wypowiedzi bez żadnego powodu. Czytając co niektóre łapię się za głowę i chciałem dodać swój komentarz. Niestety został ukryty. No bo jak się nie łapać za głowę kiedy trener czy trenerka wysyła dzieci do walki bez ochraniaczy na gołe pięści tylko po to by udowodnić jakąś tam pokrętną ideologie w którą tylko sami wierzą. Niestety wygląda to z boku na patologię i wyścig szczurów, kosztem najmłodszych pociech. Kiedy ktoś z tym zrobi wreszcie porządek? Może rodzice zareagują bo ja będąc nim poinformowałbym o niecnych praktykach i szybko dziecko zabrał z klubu. Dziwi mnie tylko postawa gminy która taki klub wspiera i dotuje. Nie wiem jak to możliwe.

Spokojna mama,

Data: 3 maja 2023, 12:34 2+2 spokojna twoja głowa, nie sprawdzaj kto co jadł i gdzie spał, bo to nie twoja sprawa, jak by jechało twoje dziecko to bys nie pisał taki głupot. Klub Fingters Dojo nią m nic nie ukrycia, i rodzice są świadomi, jeśli ktoś ma wontpliwosci to nie puszcza swoje dziecko na zawody. Wszystko jest uzgadniane z rodzicami. Pozdrawiam państwa którzy wsadzają nos w nie swoje prawy

3+3

Data: 3 maja 2023, 14:25 Dlaczego nikt nie wspomnie o klubie który startuję co tydzień w różnych konkuręcjach , i wszystko jest w pożądku . Zalewa internet swojimi wynikami , tam wogóle nie ma regeneracji jest O.K.

Kaya

Data: 3 maja 2023, 14:57 Skoro jestecie tacy dociekliwi to teraz ja sprawdzę wykształcenia trenerów czy osoba po szkole podstawowej może pełnić funkcję trenera i uczyć dzieci nie niemoze ,czy osoba która wtargnęła na zajęcia dzieci i naraziła je na wielki stres grożąc i wyzywając tez nie moze uczyć i tenowac dzieci ja jako rodzic bałabym się o swoje dziecko, żeby ktos taki trenował je i przestancie wypisywać takie głupoty na Fithgers Dojo i trenera te dzieciaki wyjeżdżają reprezentują nasze miasto Górę Kalwarie odaja serce na macie a wy byście się wstydzili wypisywać takie brednie i kłamstwa .

Mama

Data: 3 maja 2023, 15:34 Do 2+2 dzieci nie spały w Czechach tylko w Polsce oprócz trenera byli też rodzice .Mieliśmy bardzo dobre całodzienne wyżywienie ,wróciliśmy w sobotę o 21 .00 z zawodów i jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci że z takim , zaangażowaniem i sercem walczyli na zawodach reprezentując nasze miasto.

Figa

Data: 3 maja 2023, 15:38 KAYA, DOBRZE GADASZ. To nie trener Fingters Dojo ma problemy z omocjami i jest wybuchowy, agresywny tylko trener klubo KIME.

Bolek

Data: 3 maja 2023, 16:48 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kick

Data: 3 maja 2023, 17:25 Pani jest najwyraziniej zmanipulowana przez instruóktora i nie ma pani własnego zdania.
Wypisywanie nisprawdzonych informacji jest poprostu dziecinne.
Widać że nie tylko rze wzrokiem ma pani problem ale i w główce coś nie styka...

@@@

Data: 4 maja 2023, 14:15 Hmm ..ciekawostka rodzice są dumni ze swoich dzieci ze dzielnie uczestniczą w zawodach ....a czy też dumni są z tego że ich dzieciaki wróciły posiniaczone.....tak to prawda ....są siniaki na ciele .młodych zawodników ..podziwiam rodziców....

Mama

Data: 4 maja 2023, 20:34 Stare mądre przysłowie mówi "Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada" kopcie, kopcie ośmieszajcie się dalej...
Już wiecie gdzie spały...
Co jadły i kiedy wróciły...
No to trzeba napisać że posiniaczone...
I co jeszcze wymyślicie jakie oszczerstwa i kłamstwa będziecie wymyślać na nasze dzieci które ciężko pracują na swoje zwycięstwa w zawodach jak sie dopingują i wspierają z wygranych czy przegranych walk ...
Mają super wyniki brawo ... Ja jako mama dziecka z klubu Fithgers Dojo nie pozwolę na hejtowanie ....
Proszę redaktora o cenzurowanie kłamstw i oszczerstw itp...Pod adresem klubu nasze dzieci to czytają... i jest im bardzo przykro czytać takie kłamstwa i oszczerstwa o klubie I trenerze...Sensei Łukasz mimo tak młodego wieku jest najlepszym trenerem ma podejście do dzieci ,uwielbiają go wie jak z nimi pracować a one go słuchają widać po zwycięstwach jakie odnoszą w Kraju i zagranicą....
Skupcie się na sobie a naszym dzieciom dajcie spokojnie trenować i się rozwijać.XXX

Data: 4 maja 2023, 23:22 @@@ dziwne jakby tych siniaków nie było droga @@@ w końcu karate to sport kontaktowy.

Do mamy

Data: 7 maja 2023, 15:28 Droga Mamo
Ciekawość, wiedza tematu czy nawet pseudo troska o dzieci wcale nie musi oznaczać, że młody wiek trenera, którego mogą lubić dzieci nie powinien posłużyć za zastanowienie się nad tą sytuację czy nawet przeszkodą w prowadzeniu zajęć sportowych. Mnie zawsze zastanawia dlaczego nauczyciel WF-u kiedy chce uczyć dzieci ( i jest to o wiele bardziej bezpieczny przedmiot lekcyjny w szkole) przechodzi wiele kursów, egzaminów i jest „dopuszczony” do pracy z nimi. W tym przypadku jest i już a tłumaczenie, że go lubią dzieci jest co najmniej śmieszne. Czy bycie mamą albo tatą w takiej sytuacji też powinno upoważniać do zajmowania się zawodowo dziećmi w klubie? Nie i jeszcze raz nie. Ciekaw jestem jak wypadła by kontrola w klubach pod kątem zezwoleń, uprawnień czy pozwoleń na pracę jako trener czy instruktor. Pisanie bezpodstawnych opinii nawet w obronie klubu nie spowoduje to, że jest on legalny niezależnie od sukcesów, wyników polubieni czy nawet czystej sympatii. Nie tak dawno słyszało się (ale nikt z tym nic nie robił), że w klubie Dojo prowadzili treningi niepełnoletni pod nieobecność dorosłych. Nie ma co się na siłę wypierać.


Postronny

Data: 7 maja 2023, 22:22 Artykuł 212 Kodeksu Karnego – Zniesławienie

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Nie jesteście anonimowi w sieci przestańcie hejtowac i wypisywac takie brednie....
Dajcie tym dzieciom w spokoju trenować.
Do Postronny

Data: 9 maja 2023, 11:25 Postronna jak poczytasz ze zrozumieniem to doczytasz, że to nie o dzieci chodzi a na pewno nikt im niczego nie zabrania.