Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Alarm bombowy w kalwaryjskim technikum

Dodano: 7 maja 2019; W całej Polsce do służb ratowniczych wpływają zawiadomienia o ładunkach wybuchowych w szkołach w których właśnie trwają matury. Problem dotyczy również Góry Kalwarii.

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, mail o zagrożeniu bombowym trafił do Zespołu Szkół Zawodówch im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie, które jest organem prowadzącym dla tej szkoły nie potwierdziło jednak tej informacji.

Według naszego informatora egzamin maturalny z matematyki rozpoczął się bez zakłóceń.

(kar)

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (13)

OBSERWATOR

Data: 7 maja 2019, 12:13 Zadałem sobie pytanie dlaczego ktoś robi takie numery i wydzwania ,że gdzieś tam w szkole czy na lotnisku a nawet w szpitalu jest podłożona bomba i zaraz wybuchnie i nasuwa mi się tylko jedna odpowiedz ,głupi świadomy żart, wszystkie służby są stawiane na nogi ,policja ,pogotowie, jest ewakuacja obiektów za coś takiego powinno być 20 lat bezwzględnego więzienia wtedy by się głupek zastanowił czy warto.

Kasia

Data: 7 maja 2019, 12:27 Pewnie tego żartownisia ktory za tym stoi i tak wcześniej czy później dorwą!!!!! Oj nieźle za to beknie oj nieźle...

nikos1

Data: 7 maja 2019, 18:11 Stop wszelkim egzaminom! Po co one są?
W jakimcelu się je przeprowadza?I czemu mają służyć? Moim zdaniem jest to zbędny stres dla naszych dzieci,ktorych i tak czeka jeszcze całe życie pełne niespodzianek.Czy nie wystarczą klasówki,kartkówki i oceny?Są w Świecie kraje uważane za bardziej cywilizowane niż Polska i nie ma w nich egzaminòw maturalnych.Nie mówiąc już o gimnazjalnych czy w szkołach podstawowych.Zastanawia mnie czy za te egzaminy nie ma dodatkowych gratyfikacji dla nauczycieli.

Mieszkanka

Data: 7 maja 2019, 20:02 Do OBSERWATORA: nie więzienie, bo utrzymywać trzeba takiego, a miesiąc jednego osadzonego kosztuje 3 tys zł. Na moje to grzywna potrzeba w wysokości min. 10 mln zł, moze by wtedy zaczęli się zastanawiać nad zachowaniem

?

Data: 7 maja 2019, 20:30 Pokazujecie fotki ,pokażcie jeszcze adres gdzie kupić,a ładunek wyląduje np pod ZGK.

Anonim

Data: 8 maja 2019, 00:52 To nie żartowniś, a sabotażysta

Re nikos1

Data: 8 maja 2019, 10:03 Nauczyciele obstawiają egzaminy za darmochę. Część u siebie w szkole a cześć w innych szkolach nie koniecznie w swojej miejscowości.

zły

Data: 10 maja 2019, 22:37 @obserwator jest to logiczne rozwiązanie dla nauczycieli, wielu z nich pójdzie siedzieć za alarmy bombowe, nie muszą pracować, nie potrzebne im podwyżki, w areszcie spokój, cisza z daleka od rozwrzeszczanej młodzieży, będą jeszcze bohaterami, prawie im zazdroszczę już.

Do zły

Data: 11 maja 2019, 09:14 Mam wrażenie że szkoła i nauczyciele to dla ciebie jakieś traumatyczne wspomnienie. Nie zapomnij przeprosić jak złapią winnych.

do zły

Data: 11 maja 2019, 11:18 Za te głupoty też bym cię wsadził. Miałbyś dobrze. Masz czego zazdrościć.

zły

Data: 13 maja 2019, 19:36 Poczekamy, zobaczymy kogo złapią, moźe to maturzyści sami siebie straszyli ,wszyscy wiedzą kto to zorganizował bezpośrednio czy innymi łapkami ruskich hakerów, jedno jest pewne źe nie ja więc będę siedział ,ale spokojnie w swoim domu

do zły, przepraszam, do głupi

Data: 14 maja 2019, 07:08 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

ciekawy

Data: 20 czerwca 2019, 07:36 Czy dzielna milicja działa w temacie ?