Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Aleksandra Puacz–Markowska w pół finale The Voice Senior

Dodano: 26 stycznia 2022; W trzeciej edycji programu The Voice Senior Aleksandra Puacz–Markowska z Aleksandrowa wykonała utwór Anny Jantar – Cygańska Jesień.

Portal wirtualnepiaseczno.pl pisze, że swoim występem Aleksandra Puacz – Markowska zachwyciła Piotra Cugowskiego i Alicję Majewską, którzy odwrócili fotele. Ostatecznie mieszkanka gminy Góra Kalwaria trafiła do drużyny Piotra Cugowskiego.

W najbliższą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVP 2 czekają nas półfinały, podczas których trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają po jednym utworze. Z każdej grupy do finału przechodzi jedna osoba, a pozostałe odpadają. Decyzje o awansie podejmuje trener danej drużyny.Aleksandra Puacz – Markowska - absolwentka szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli. Kształciła się również w śpiewie operowym i muzykologii, a kilka lat później podyplomowo skończyła studia dyrygenckie.

Pracowała dla Pagartu, w Impresariacie Opery i Baletu. Jeździła po całej Europie z zespołem Teatru Wielkiego i Mazowszem. Organizowała także spektakle operowe i baletowe zagranicznych zespołów. W końcu otworzyła swoją własną agencję artystyczną i objęła patronatem zespół Ars Antiqua wykonujący muzykę dawną.

Od 2004 roku prowadzi chór Gospeltrain. Za swoją działalność otrzymała nagrodę „Najlepszego Kulturysty Roku” z rąk władz powiatu piaseczyńskiego. Po godzinach udziela się w amatorskich teatrach, gdzie realizuje swoją aktorską pasję.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Nauczyciel

Data: 26 stycznia 2022, 11:36 Brawo!!!

Jarek

Data: 26 stycznia 2022, 19:34 Co prawda nie lubię tego programu . I innych tego typu . Ale to nie ma znaczenia .. ogromne gratulacje dla tej Pani .

Jako

Data: 26 stycznia 2022, 19:43 Gratulacje ! Jak miło widzieć a głównie słyszeć osobę z naszego terenu. Życzę sukcesów w dalszych występach.

Klara

Data: 9 lutego 2022, 00:30 Brawo, brawo, brawo !!!