Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

ANDROPAUZA 3 czyli jak żyć i nie zwariować

Dodano: 3 stycznia 2019; Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować!” – to kontynuacja popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą”.

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

 

Sztukę ”Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować " napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

 

Obsada wymiennie: 

Hrabia – M. Damięcki , T. Ross, J. Fedorowicz 

Sławek – D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski 

Behemot – J. Kawalec, M. Milowicz, P. Dąbrowski 

Niewyżyty – P. Pregowski, A. Dziurman, M. Pietrzak 

Rola żeńska – K. Pakosińska, A. Załęcka, K. Mikiewicz

Spektakl zostanie wystawiony 15 lutego o godzinie 20.00 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii przy ulicy Białka 9. Bilety w cenie 60 zł dostępne w kasie Ośrodka oraz na biletyna.pl

(kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Gazel

Data: 16 lutego 2019, 00:54 Beznadziejny scenariusz . Pierwsza część , do przerwy całkiem niezła , kilkanaście dowcipów . Po przerwie poziom szkolnego teatrzyku. Nie polecam.