Arkadiusz Strzyżewski: pracuję dla Mieszkańców i ich proszę o głos

Dodano: 18 kwietnia 2024; Materiał promocyjny W najbliższą niedzielę druga tura wyborów. Wspólnie zdecydujemy w niej, czy burmistrzem zostanie człowiek, którego Państwo znacie, czy też naszą gminą rządzić będzie wypadkowa najróżniejszych interesów czwórki kandydatów.


News will be here

Znacie mnie Państwo dobrze. Od ponad pięciu lat jestem burmistrzem. Wcześniej działałem m.in. w klubie sportowym Korona, w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wśród honorowych dawców krwi i w wielu innych organizacjach. Składałem projekty do budżetu obywatelskiego, dotyczące m.in. zagospodarowania skarpy czy powrotu fontanny na rynek.

Mijająca kadencja była wyjątkowo trudna. Pandemia, wojna w Ukrainie, niekorzystne dla samorządów zmiany podatkowe… A jednak udało nam się zrobić nadzwyczaj dużo i ustanowić rekordy w wysokości funduszy pozyskanych dla gminy oraz środków wydanych na inwestycje. Mamy też wiele gotowych do realizacji projektów. Budowa żłobka, modernizacja stadionu, budowa targowiska czy powrót fontanny na rynek – to wszystko przedsięwzięcia, które mogą być zrealizowane już w najbliższym czasie.

Z moim szczegółowym programem dla naszej gminy możecie się Państwo zapoznać na mojej stronie internetowej.

Proszę Państwa o głos w drugiej turze wyborów 21 kwietnia.

Następna stacja: kontynuacja.

Arkadiusz Strzyżewski
www.arkadiuszstrzyzewski.plSfinansowano ze środków KWW Nowa Kalwaria