Atak wandali na magazyn dla uchodźców. Namalowali sprayem literę Z

Dodano: 5 maja 2022; W czwartek nieustaleni sprawcy dokonali wandalizmu w magazynie pomocy dla uchodźców z Ukrainy w Górze Kalwarii na ul. Pijarskiej - informuje facebookowy profil Beka z powiatu piaseczyńskiego.

Sprawcy pomazali elewacje sprayem oraz namalowali charakterystyczną literę Z, która w Rosji uznawana jest za symbol wsparcia dla rosyjskich wojsk.

Na miejscu pojawiła się policja, która podjęła czynności wyjaśniające.

Fot. Beka z powiatu piaseczyńskiego
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (36)

Freak

Data: 5 maja 2022, 20:26 Zapewne to zrobiły jakieś ruskie, znoszone, przepocone onuce..

Znajdą i zabija

Data: 5 maja 2022, 20:49 Jak nic

antydemokrata

Data: 5 maja 2022, 21:04 Jaki tutaj akt wandalizmu miał miejsce? No gdyby zniszczyli zaopatrzenie albo np. drzwi to rozumiem a tu raczej chodzi o ...przekaz, informację lub chęć wyrażenia ...poglądów politycznych.

Ela Pawlak

Data: 5 maja 2022, 21:11 Myślę, że idioci znajdą się w każdym społeczeństwie. Trzeba ich znaleźć i ukarać. Ale nie należy specjalnie przejmować się tym incydentem, bo reszta społeczeństwa jest zdrowa i normalna.

ola

Data: 5 maja 2022, 21:53 radzę sprawdzić kto mieszka w budynku obok ;)

Stasiek

Data: 5 maja 2022, 21:54 Coś mi się wydaje że to ten sam kolor którym pomazano bankomat przy młynie, a tam już są kamery włącznie z bankomatem.

maniek gk

Data: 5 maja 2022, 23:12 prwadopodobnie te same osoby pomazały bankomat przy młynie, może warto sprawdzic monitoring

sezon ogórkowy

Data: 6 maja 2022, 05:48 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

nsz

Data: 6 maja 2022, 07:07 niemożliwe. w mediach mówią, że wszyscy kochają przybyszów zza wschodniej granicy.

PL

Data: 6 maja 2022, 08:18 W mieście jest dobry monitoring,więc spoko wszystko ustalimy.

Jarek

Data: 6 maja 2022, 09:13 Z tytułu wynika że ktoś wszedł do środka i zniszczył wszystko w środku .. pytanie czemu stosujecie taką narrację .. PiS wam karze ? Albo jesteście za pisem .. czemu policja nie łapie prawdziwych przestępców . Czy złapała nasza dzielna policja z góry Kalwarii osoby które obroniły bankomat ? Czy złapali osobę która okradła starszą osobę metodą na policjanta ? Przypominam że pisaliście taki artykół .. skoro nasi policjanci są tacy dzielni czemu nie złapali osoby która podpaliła w jakieś miejscowości punkt szczepień .. skoro są tacy dzielni to powinni .. niestety od jakiegoś czasu można ich nazwać bojówkami PiSu . Jeden znany nie doceniony malarz kiedyś też miał takie .. ale policja też zostanie rozliczona za wszystko .

Killzone

Data: 6 maja 2022, 09:15 To tylko miejscowe głupki.

Ala

Data: 6 maja 2022, 13:11 Komuś się za bardzo nudzi. Kamera jest to ich złapią

sezon ogórkowy

Data: 6 maja 2022, 16:25 Strasznie czuły jest regulamin forum, czulszy niż monitoring.

Kbw

Data: 7 maja 2022, 00:33 ,,Na miejscu pojawiła się policja, która podjęła czynności wyjaśniające,,
Ciekawe ile czasu te czynności trwały

Rada

Data: 7 maja 2022, 09:05 @ Jarek- zalecam mniej TVN- u wszelkie zło tego świata kojarzy ci się z reżimem PIS - owskim...

Rafz

Data: 7 maja 2022, 10:08 Głupich nie sieją sami się rodzą :)Policja w Gorze jest ale nie od łapania złodziej ,tak jak monitoring który tylko jest atrapa ,jak i policja ;)

parkingowy

Data: 7 maja 2022, 10:38 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Misyogi

Data: 8 maja 2022, 02:19 Przepraszam ze pytam czy literal Z stoi dla Zorro

Jarek

Data: 8 maja 2022, 10:44 @Rada.. Nie oglądam wiadomości . Sądząc z narracji jaka stosujesz wnioskuję że jesteś z PiSu . Lub za pisem .. Tacy ludzie jak ty uważają że politycy mają własne pieniądze . Że ludzie nie płacą podatków robiąc zakupy . Pamiętaj nie ma dobrej partii czy polityka . Ale PiS to naj gorsza partia jaka była . I to oni są winni tego co teraz mamy . A zwalają winę na innych ...

Krzysztof

Data: 8 maja 2022, 13:12 @Jarek
A czyje pieniądze były w OFE ?
Tfuska ?

DonRoberto

Data: 8 maja 2022, 13:13 A ja tam myślę że był tam Zorro...

Jan

Data: 8 maja 2022, 17:45 Do Jarka.
Jeżeli komuś coś radzisz - sam się postaraj o zachowanie zasad. Skończyłem zawodówkę, piszę poprawnie - niestety, nie byłeś na lekcjach z języka polskiego - czwarta klasa szkoły podstawowej - a ten etap jest ważny - zdania proste i złożone. Przemyśl, odrób zaległe lekcje zanim umieścisz tekst z takimi "bykami", w tym przecinki ze spacją po wyrazie .., nie masz litości .............

Sam

Data: 8 maja 2022, 18:13 Znaleźć ich i unicestwić. To są ruskie szpiony. Działają przeciwko Polsce.

ObywatelPL

Data: 8 maja 2022, 18:21 Do Jarek. Oczywiście jesteś z jakieś platformianej organizacji pewnie wcześniej malowaleś błyskawice , a Z to też pochodna błyskawicy tylko odwrócona. Jedź do swoich .

Haahahah

Data: 9 maja 2022, 00:42 Idź sobie jarus słownik poczytaj bo do dyskusji o polityce to się nadajesz jak morawiecki do rządu ahahahahahah

Jarek

Data: 9 maja 2022, 05:53 @Jan . Dla twojej wiedzy to nie jest forum polonistyczne . Inne osoby które się na tym forum wypowiadają też robią błędy i jakoś tobie to nie przeszkadza .. Znam nauczycieli którzy pisząc robią jeszcze większe błędy . Im powiedz to co mi , moim zdaniem bardziej by wypadało ponieważ to oni uczą a nie ja ... Ale skoro ciebie tak ruszyło wnioskuję że żyjesz z socjalu i jesteś za pis ... Dla twojej wiedzy ja nie jestem za żadną opcją polityczną patrzę realnie na to co się dzieje i kim są politycy . Współczuję tobie jedno torowego patrzenia .. i jeszcze jedno twoje zachowanie pokazuje że traktujesz ludzi jak śmieci , oceniasz ich po wszystkim tylko pamiętaj ktoś ciebie oceni ...

Jarek

Data: 9 maja 2022, 06:02 @Krzysztof.. Pewnie powiesz że te pieniądze były od PiSu... Otóż nie wszystkie pieniądze które mają politycy są z naszych składek . Tak samo robiąc zakupy odprowadzamy podatki .. niestety ludzie nie widzą że wszyscy politycy to banda złodziei . Bez względu na to z jakiej partii czy ugrupowania pochodzą .

Krzysztof

Data: 9 maja 2022, 16:22 @Jarek
Obaj wiemy ,że państwo nie ma swoich pieniędzy.
Gdyby wszyscy obywatele wybrali swe oszczędności z lokat banków i gdzie tam jeszcze, państwo leży i kwiczy.
Koniec tematu.

Jarek

Data: 10 maja 2022, 15:03 @Krzysztof.. My to wiemy . Naj gorsze jest to że cała masa ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy . Smutne jest to że jeśli ktoś kto nie jest za żadną opcją polityczna , tylko patrzy realnie jest zaraz przez fanatyków partyjnych opluwany .

Jan

Data: 10 maja 2022, 23:39 Panie Jarku. Już Pan wie (piszę do Pana z szacunkiem), że jestem na utrzymaniu - Pan to nazywa socjał. Tak nie jest, daję pracę 7 pracownikom, płacę podatki. Być może i na Pana. Poprawność językowa obowiązuje wszystkich. Jaką partię popieram to Pan wie? Język polski szanuję, nie tak jak politycy. Być może to Pan jest politykiem, bo w naszym kraju to tak jest - jak nic nie potrafisz - to zostajesz politykiem (lub chcesz być - nawet bezradnym radnym). Dużo zdrowia - Panie Jarku

Jarek

Data: 11 maja 2022, 18:35 @Jan. Widać się nie zrozumieliśmy . Z wcześniejszej Pana wypowiedzi wywnioskowałem że Pan jest jak większość elektoratu PiS . Ok za to publicznie przepraszam . Denerwujące jest to że bez względu co się powie złego na PiS odrazu są przeprowadzane ataki na osobę która krytykuje .. celowo podaje teraz ta a nie inną partie ponieważ ta partia jest obecnie przy władzy .. ale to samo tyczy się innych partii i ugrupowań . Powtórzę to jeszcze raz dla jasności nie jestem za żadną partią czy ugrupowaniem . Jeśli chodzi o błędy w pisowni to nie będę podawał nazwisk nauczycieli . Ludzi po studiach którzy robią w pisowni jeszcze większe błędy i nikomu to nie przeszkadza . Nie oceniamy nikogo po tym jak pisze . Tylko jakim jest człowiekiem , dla przykładu może być człowiek po nie wiadomo jakich studiach nie zamówicie wykształcony . A będzie zwykłym prostakiem chamem bez serca . A może być osoba mniej wykształcona i będzie zupełną odwrotnością .. więc nie oceniamy nikogo . Żebyśmy sami nie byli przez kogoś osadzeni .

mieszkaniec

Data: 12 maja 2022, 10:54 otwierają żłobek, więc autor "napisu" będzie mógł znaleźć towarzystwo na swoim poziomie

wyborca

Data: 12 maja 2022, 16:27 Dopiero teraz widać jak przesiąkliśmy ruską propagandą i że ich szpiony są wszędzie

Do politycznych kolkow

Data: 13 maja 2022, 13:56 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

inny mieszkaniec

Data: 13 maja 2022, 19:42 @mieszkaniec
Nie tak szybko przyjacielu narazie "startują zapisy".
Modernizacja kanalizacji miała trwać 45 dni a trwała dwa lata. Niebawem będą pruć nowy asfald by naprawić to co zepsuli ! Wracając do żłobka, zanim wystartują to ten "idiot" zmądrzeje !