Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Baniocha. Motocyklista wbił maszynę w tył osobówki

Dodano: 11 lipca 2021; W miejscowości Baniocha doszło do poważnego zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierowca jednośladu został ciężko ranny. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje portal warszawawpigulce.pl.

Do zdarzenia doszło na DK79 w miejscowości Baniocha. Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel zatrzymał się na skrzyżowaniu, by skręcić, a wtedy w jego tył uderzył motocyklista. Kierowca jednośladu został ciężko ranny. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zabrali poszkodowanego do szpitala w Warszawie.

Wprowadzono ruch wahadłowy. Są utrudnienia - podaje warszawawpigulce.pl.

(mat)

Fot. warszawawpigulce.pl


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (14)

Gaja

Data: 11 lipca 2021, 20:16 Wolniej jedziesz więcej zwiedzisz.


Nick

Data: 11 lipca 2021, 23:01 Trzeba było jeszcze mniejszy odstęp trzymać albo szybciej jechać wiedząc, że się zbliża do skrzyżowania.

Mieszkaniec

Data: 12 lipca 2021, 09:04 Motocyklista Na pewno jechał z dozwolona prędkością czyli nie więcej niz 70km/h.

Szorstki

Data: 12 lipca 2021, 12:12 Ciekawe czy to jeden z tych co \"Lubią zap%€÷#@*ać\".

Zenon

Data: 12 lipca 2021, 18:45 Panie redaktorze tytuł winien być ostrzejszy :
SZUKAŁ GUZA I ZNALAZŁ
Nie wolno się z nimi cackać to są bandyci drogowi .

Antek

Data: 12 lipca 2021, 21:35 O tym wypadku czytałem już w okolicznych portalach informatycznych,ale fajnie że i w miejscowym informatyku ktoś zdecydował się napisać,chodź to już wieki temu.

Las Chojnowski

Data: 12 lipca 2021, 23:16 Napiszcie że w lesie Chojnowskim ptasia grypa bo to ważne i co to oznacza

Ojciec

Data: 13 lipca 2021, 13:17 Drodzy komentatorzy,
Proszę Was wszystkich o wstrzemięźliwość w pisaniu negatywnych komentarzy, trochę kultury i szacunku do osoby poszkodowanej i rodziny. Myślę, że lepiej darować niż coś głupiego napisać.
Przecież to CZŁOWIEK jak my wszyscy i największą wartością to, co posiadamy to ŻYCIE, o co powinniśmy nawzajem dbać, szanować i pielęgnować.
Każdy w życiu popełnia jakieś błędy, mniejsze lub większe. Od wydawania wyroków są sondy a nie my, szczególnie nie znając całej sprawy, jaka miała miejsce a wydajemy wyrok.
Mi, jako ojcu i całej mojej rodzinie ciężko jest jak czytamy takie komentarze, nikomu nie życzę tego, co ja przeżyłem z całą rodziną.

W imieniu całej rodziny chciałem podziękować za udzieloną pomoc mojemu synowi:
-świadkom zdarzenia
-ekipie pogotowia, która przybyła na miejsce zdarzenia, (pana ratownika proszę o trochę empatii do poszkodowanych, nie zwracając uwagi na okoliczności wypadku)
-ekipie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
-straży OSP Baniocha, OSP Góra Kalwaria, JRG Piaseczno,
I TU BARDZO, BARDZO DZIEKUJĘ PRZEDEWSZYSTKIM STRAŻY (nie wiem, która to jednostka, prawdopodobnie Piaseczno) podjęła decyzję o wezwaniu pogotowia lotniczego i przetransportowanie do odpowiedniego szpitala, który udzielił najlepszej pomocy, jaką syn mógł otrzymać.
-dziękuję za wsparcie w komentarzach, jest to budujące i podtrzymujące na duchu


internauta

Data: 13 lipca 2021, 16:27 Drogi Ojcze !
Masz i tak szczęście, bo mój \"sond\" na tę sprawę jest inny.
Mimo wszystko zdrowia życzę obu panom.

tiruriru

Data: 13 lipca 2021, 22:59 motocymkle są wszendzie

pOloki

Data: 14 lipca 2021, 00:05 Kochają Jarosława k i jak się swojemu bliźniemu nogą powinien Panie Ojciec głowa do góry proszę spojrzeć na pozytywy zawsze mogło być gorzej ..

dziwny kraj

Data: 14 lipca 2021, 19:15 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

@Ojciec

Data: 16 lipca 2021, 14:26 Życzę wszystkiego dobrego panu synowi. Jednak mają rację ci którzy piszą krytyczne opinie na temat stylu jazdy na tej drodze. Jest to ruchliwa trasa, podobnie jak to skrzyżowanie i trzeba być ostrożnym.

malamegi

Data: 18 lipca 2021, 12:30 nasępny wypadek z udziałem skasowanego motoru mijałam w piątek ok 22 na kolejnym niebezpiecznym skrzyzowaniu (ciągłe wpuszczanie lub wymuszanie wpuszczenia)-miejscowość się chyba nazywa żabieneic, na światłach tuż przed mostkiem do piaseczna