Będą reprezentować Górę Kalwarię na Mistrzostwach Europy

Dodano: 4 kwietnia 2023; W dniach 31.03 - 2.04.2023 odbyło się seminarium przygotowawcze do mistrzostw Europy. Zawody odbędą się 6-7 maja w Barcelonie.

3 zawodników z Klubu UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria dostało powołania i będą reprezentować miasto na arenie międzynarodowej.

Podczas seminarium odbyli oni 7 treningów gdzie stoczyli 70 walk oraz zdobyli cenną wiedzę z zakresu walki - Kumite.

Zawodnikami powołanymi do turnieju są: Dominik Bobrowski (6 kyu) Jakub Nakwaski (6 kyu) i Łukasz Helt (2 dan).

(inf. prasowa)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (15)

Bohdan Z

Data: 4 kwietnia 2023, 17:16 Bądźmy szczerzy. Zgłosili się żeby reprezentować. Tak to działa.

Kalidoff

Data: 4 kwietnia 2023, 19:08 Ale będą reprezentować w czym ? w badmintonie? w karty ? bo wiemy tylko w Barcelonie. Czasem to nie wiem o czym tu ludzie piszą. Chcą się pochwalić a nie umieją wydukać zdania. Super, chociaż pidżamy założyli to się domyślam, że może to chodzi o JUDO.

Kulesza

Data: 4 kwietnia 2023, 20:17 Jeszcze nic nie wygrali a wy już gratulujecie? Co za ludzie w tym mieście.

Dorota

Data: 4 kwietnia 2023, 21:51 Ludzie czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem Kumite Kalidoff to karate będą reprezentować nasze miasto w Barcelonie na Mistrzostwach Europy powodzenia chłopaki .

Nowy

Data: 4 kwietnia 2023, 21:57 Pojechali na jakieś tam zgrupowanie ,dostali kartki i udają kadrowiczów .
Pewnnie teraz do Ggminy po kase polecą

Mimek

Data: 4 kwietnia 2023, 23:18 Pojechali na jakieśtam seminarium dostali kartki i zaraz polecądo gminy po kasę .

Niuniek

Data: 4 kwietnia 2023, 23:22 Pojechali na jakieśtam seminarium dostali kartki
i teraz polecą do gminy po kase

Kalidoff

Data: 5 kwietnia 2023, 09:35 "Dorota"- a gdzie jest napisane, że to karate? Powiedz mi gdzie mam to wyczytać bo wydaje mi się, że zwyczajnie to po swojemu interpretujesz. Jak juz to Kumite z tłumaczenia oznacza "spotkanie dłoni". Spokonnie to może być judo, zapasy czy nawet siłowanie na rękę. Jak autor nie umie pisać to wcale nie znaczy, że wszyscy nie umieją czytać. Ogarnij się.

Nowy

Data: 5 kwietnia 2023, 11:05 Kiedyś tylko Polski Związek Karate wybierał kadre narodową ,teraz kiedy PZK wyleciał z Ministerstwa Sportu i Turystyki kadrowiczem może gyć każdy .
Fighterdojo myśli że w Górzl Kalwari mieszkają ludzie o słabej wiedzy sportowej , dlatego wypsują takie rewelację....


Dorota

Data: 5 kwietnia 2023, 17:13 Kumite – walka w karate nosi nazwę kumite i jest najtrudniejszym rodzajem treningu. Ćwiczący sztuki walki zostaje powoli, systematycznie dopuszczony do walki, dopiero po gruntownym przygotowaniu. Kalidoff nauczysz się czytać ze zrozumieniem .
Podczas seminarium odbyli oni 7 treningów gdzie stoczyli 70 walk oraz zdobyli cenną wiedzę z zakresu walki - Kumite. Gratuluję inteligencji Kalidoff.

Kalidoff

Data: 6 kwietnia 2023, 00:53 Dorota- bzdury piszesz kobieto, Stać i walić się po pyskach albo kopać po nogach potrafi każdy albo prawie każdy. Nie takie to trudne. Trudne jest zdobyć technikę i kunszt a to nie ma się wprost do kumite czy walki jako takiej. Owszem nie każdy potrafi wygrywać wszystkie pojedynki ale to nie ma nic do tego że ktoś pisze półsłówkami, każe się domyślać czy jak ty wymyślać dzikie teorie. Bzdura bzdura... Co ty z tym czytaniem jak byś sama miała kłopoty i próbujesz nadgonić słaby artykuł autora a o tym właśnie pisze. Pomyśl choć przez chwilę a nie tworzysz nowe teorie spiskowe.
Autor nie napisał, nie umie pisać czy jakkolwiek zawalił artykuł. Gwarantuje ci że 90 procent czytających nie wie o co chodzi. Jak w szkole pisałaś wypracowania tak żeby się nauczycielka domyślała?? Gratuluję sukcesów :) . Inteligencja to coś czego tam brakuje. I nie pisz więcej bo to nic nie wnosi. Pogrążasz się. ps. 70 walk które pozwoliły zdobyć cenną wiedzę albo obić głowę. Bo to na pewno. Zastanów się dobrze a potem pisz. Nie będzie wstydu z takich fachowców co nadinterpretują to czego nie napisano.


nsz

Data: 6 kwietnia 2023, 13:21 7 treningów - 70 walk. Czy mam przez to rozumieć, że każdy z nich przez tydzień codziennie stoczył 10 walk? Czy może te 70 walk to stoczyli wszyscy uczestnicy seminarium razem wzięci, a nasi reprezentanci stoczyli np. po 2 dziennie?
Bo 70 walk w tydzień to duże wyzwanie dla 1 osoby.

Bogdan

Data: 6 kwietnia 2023, 17:07 A ja myślę Kalidoff że Dorcia ma rację to ty się pogrążyłeś co za bzdury wypisujesz brak mi słów.

Obiektywny

Data: 7 kwietnia 2023, 10:54 Tak patrząc obiektywnie Bogdan to nic co mogło by twoje zdanie uzasadnić nie napisałeś. Jak patrzę na twoją na odczepnego odpowiedź to tak jak bym słyszał kobitę na bazarze Nie bo Nie. Wybacz ale sam się upokarzasz takim komentarzem tym bardziej, że ja odnosłem takie samo wrazenie czytając artykuł. Jest napisany jak 12 latek. A czytające też inne wpisy na tym poście odnosze wrażenie, że specjalnie tak napisane bo nie ma co napisać autor.

Kibic

Data: 21 maja 2023, 12:57 Były gratulacje. Były oklaski. A gdzie jest wynik? Gdzie są informację? Maj zaraz będzie się kończył. Wyniki na stronie Barcelony podane i nigdzie nie widać naszych kadrowiczów ? Czyżby to było tylko takie pisanie pod publikę? Tak żeby podkręcić popularność klubu no bo skoro ich nie było to nikt nikogo nie wybrał i nie reprezentował. Przynajmniej nasze miasto. Nie skłamie jak powiem, że jestem nie mile zaskoczony a może nawet deko bardzie- rozczrowany. Chyba nikt tak jeszcze nie zaciemnił jak nasi pseudo kadrowicze.