Będzie nowa linia autobusowa przez Wojciechowice i Baniochę

Dodano: 31 marca 2024; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Gminy Góra Kalwaria oraz Prażmów wspólnie uruchomią nową linię autobusową Uwieliny - Krępa - Wojciechowice - Baniocha - Piaseczno, kursującą w dni powszednie.


News will be here

Urzędnicy magistratu podkreślają, że propozycję realizacji tego połączenia burmistrz Góry Kalwarii otrzymał 25 marca. W związku z tym jej uruchomienie w naszej gminie, ze względu na konieczność zabezpieczenia funduszy w budżecie oraz przygotowanie przystanków w Wojciechowicach, Wilczynku i Baniosze, będzie możliwe od 6 maja.
 
Dla posiadaczy Mojej Dobrej Karty, czyli karty mieszkańca gminy Góra Kalwaria, przejazdy będą bezpłatne.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Piotr

Data: 1 kwietnia 2024, 19:11 Czemu już jest cicho jeśli chodzi o autobusy do Otwocka ? Czyżby już wszyscy się wycofali z pomysłu .. takie autobusy powinny być z dwóch powodów . Pierwsze są tam szpitale i osoby z naszego miasta też tam leżą ( tu chyba nie trzeba rozwijać ).. i są osoby które tam pracują i też pod tym względem było by super żeby Ci ludzie mieli ułatwiony dojazd ... Przydał by się jeszcze w naszym mieście ośrodek rehabilitacji na nfz. Tyle naszych mieszkańców jest zmuszona do tego żeby na takie rehabilitację jeździć do Konstancina


News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki