Będzie ścieżka rowerowa z Góry Kalwarii do Czerska
Dodano: 8 listopada 2021; Gmina wybuduje w przyszłym roku rekreacyjną ścieżkę rowerową z Góry Kalwarii do Czerska - wzdłuż rzeki Cedron, a następnie przy Jeziorze Czerskim.
Nowa trasa pozwoli na dojazd do zamku w Czersku z pominięciem ruchliwych dróg. Przy ścieżce powstaną też dwa miejsca odpoczynku.
Inwestycja zostanie dofinansowana z środków unijnych. Dotacja wyniesie 238 tys. zł.
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Wpadł z marihuaną na terenie Góry Kalwarii
- Będzie dodatkowe spotkanie ws. nowej DK79
- Jaki powinien być destylator do domowej produkcji alkoholu?
- Mówią NIE dla smrodu w Górze Kalwarii
- Zmarła długoletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii
- RipGangSquad zaprasza na Punch Piercing
- Przewodnik po kredytach frankowych
- 9 medali na dwóch turniejach w jeden weekend
- Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi wejściowych do domu?
- Policjanci z Góry Kalwarii docenieni za bohaterską postawę
Ostatnio na forum
Wpadł z marihuaną na terenie Góry Kalwarii
Jarek: @Wacek.. z tego co jest w artykule to można wnioskować że ta osoba...
RipGangSquad zaprasza na Punch Piercing - Góra Kalwaria i okoliceSzymon: Bardzo przyjemny numer
Będzie dodatkowe spotkanie ws. nowej DK79Jajec: @ Sam
W Górze Kalwarii sklepikarze (zarazem radni ) wiele lat...
Złota Góra: @Wc. Nic nie bój jakieś się znajdą. Będzie dla ciebie robota. Będziesz...
Wpadł z marihuaną na terenie Góry Kalwariistrażak osp: He he
hmm
2. czy ścieżka to \":dobro pierwszej potrzeby\" wobec innych potrzeb?
13
JW
facet
4free
Max
Rowerkiem
Mieszkaniec
Ferdek
Xxxx
Tom
czekamy
Aha
mm
...ale miało być centrum Góry zrobione i co? ...i nic!
Wstyd jak to centrum naszego miasta wygląda. Od tego by trzeba było zacząć a potem cała reszta..
pytek
Kasę pcha się :
- na \"północ\" Gminy i Czersk,
- na kanalizację miliony, miliony .... ,
- na ścieżki rowerowe, kolorowe rowerki i inne bajerki.
A np. w Czaplinku \"łata łatę ściga i łatą pogania\", świateł na 50-ce ani widu, ani słychu: sołtys stara się jak może - ale co sam może ... Kiedy to się zmieni??
Radni ocknijcie się! Ktoś was wybrał nie dla obsadzenia stołków, nie dla walki o nie, nie dla wspierania swoich rewirów, nie tylko dla diet (będą większe??)... ale dla dbania o równomierny rozwój Gminy!!! Nie tylko o północ i miasto oraz Czersk (kiedy zamortyzuje się kolejne 5 mln zł na kanalizację? Za sto, czy więcej, lat ???
Gospodarzcie mieniem gminnym - na ilu hektarach gminnych gruntów rosną nie kokosy, ale chwasty i samosiejki - od ilu to już lat ??!!
Niech wasze mózgi nie leżą odłogiem, jak owe grunty. Macie jeszcze 2 lata - a potem oby nie mirabelki i szczaw!
Może radni z PIS dadzą przykład, wzorem innych samorządów ??? Młodzi, zdolni, z zapleczem jak nikt!
Kuba
Freak
I_bardzo_k****_dobrze!
mmm
góraKawiarnia
Xxx
Średnia przyjemność jadąc powyżej 20 km/h
państwo w państwie
Jeśli ta dotychczasowa droga to taki cymes dlaczego kolarzy nie puszczacie, albo "Jazda Nocna" nie uwzględniła ul. Strażackiej. Jestem już wiekowy pamiętam bruk, potem asfalt i komu pan Bóg odebrał rozum nie wiem.
I tak to jest
Władza zepsuta do szpiku kości najlepszym przykładem jest skwer za milion. I nie o milion tu chodzi a o to że naprawiony skwer robili dwa razy i jeszcze po drodze unieważnili przetarg by było drożej czyli lepiej dla siebie.
wstyd
Nie kosić trawa ma być po pas, na innym forum czytałem jak to cała rodzina wybrała się na rowerach w nasze okolice.
I gdyby nie trawa i krzaki - no właśnie .........