Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Betclic - zakład bez ryzyka 500 PLN

Dodano: 18 lipca 2019; W Betclic nowy gracz może postawić pierwszy zakład ubezpieczony do kwoty 500 złotych. Wszystko za sprawą kodu promocyjnego, który pozwala na grę bez ryzyka. W razie porażki bukmacher wypłaci takiemu klientowi zwrot stawki!

Kod promocyjny bonusowo.com w Betclic aktywuje bonus na start w formie zakładu bez ryzyka. Nowy klient (który jest pełnoletni) rejestrując konto w Betclic dostaje ubezpieczony zakład. Promocja obowiązuje w internetowych zakładach Betclic - maksymalnie można zyskać 500 zł zwrotu.

Zakład bez ryzyka w Betclic to najwyższy cashback w Polsce. Do tej pory w tej dziedzinie prym wiódł inny legalny bukmacher, Fortuna, ale bonus 500 zł od Betclic dystansuje zakład bez ryzyka w Fortunie aż o kilkaset złotych.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betclic?

1. Załóż konto w Betclic korzystając z kodu promocyjnego

2. Złóż depozyt

3. Postaw dowolny pierwszy zakład

4. W razie niepowodzenia - otrzymasz zwrot stawki do 500 zł

By nie było tak kolorowo - kwota zwrotu podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że bonusu nie można od razu wypłacić z konta. Regulamin promocji stanowi, że kwota zwrotu podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Każdy z klientów Betclic ma 30 dni na spełnienie tego warunku. Jeśli nie zdążymy bonus może przepaść...