Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w styczniu

Dodano: 31 grudnia 2019; Czy urodziłaś się w latach 1951-1970? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

Wraz z nastaniem 2020 roku LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają Panie z rocznika 1970. Zapraszamy je gorąco do rejestracji na badania i zachęcamy do ich regularnego przeprowadzania. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów  kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

* nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
* lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

Góra Kalwaria – 8 stycznia 2020 w godzinach od 10.00 do 17.30 przy Ośrodku Zdrowia, ul. Białka 410

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.  Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

malinka9

Data: 31 grudnia 2019, 23:21 i super akcja, ja jeszcze w styczniu idę na cytologię dodatkowo, bo miałam kiepski wynik ostatnio cin2,to stosowałam papilocare i on miał cofnąć te zmiany niekorzystne, zobaczymy jak będzie w styczniu trzymajcie kciuki :)