Bitwa o Warmię w kickboxingu: aż 6 medali dla trójki kalwaryjskich wojowników

Dodano: 19 kwietnia 2023; Informacja prasowa Warmia zdobyta w kolorach złota, srebra i brązu przez trójkę kalwaryjskich zawodników.


News will be here

Otwarte Mistrzostwa Warmii w formułach Point Fighting, Kick Light, Soft Contact.:

1 x złoto - Mistrz formuły Point Fighting Kadet Młodszy +47kg Łukasz Smereczyński
1 x złoto - Mistrz formuły Kick Light Kadet Młodszy +69kg Łukasz Smereczyński
1 x srebro- Vice Mistrz formuły Point Fighting Kadet Starszy +69kg Jagoda Karolewska
1 x brąz w formule Kick Light Kadet Starszy +69kg Jagoda Karolewska
1 x brąz formuły Point Fighting Kadet Młodszy -47kg Igor Piotrowski
1 x brąz formuły Point Fighting Kadet Młodszy -42kg Igor Piotrowski

Nasze kalwaryjskie tygrysy – bo tak trzeba nazwać naszych podopiecznych pokazali prawdziwą wolę walki, agresję oraz dobrze wykonaną i zaplanowaną „robotę”.

Łukasz Smereczyński Kadet Młodszy – kalwaryjski bohater Bitwy o Warmię.

Dwukrotny złoty medalista formuły Point Fighting +47kg oraz Kick Light +69kg.

Być może niezbyt wyszukane techniki ale za to bardzo skuteczne. Wygrane wszystkie walki dużą przewagą punktową z zawodnikami Kick Boxing -u oraz Teakwon-do.

Jagoda Karolewska Kadet Starszy kategorii +69kg.

Początki rywalizacji w kategorii kadetek starszych nie są łatwe a przeciwniczki sprawiają, że nie tak prosto się wygrywa. Sukcesy liczą się bardzo ale najbardziej dla trenera liczy się obraz walki i „szukanie” mocnych stron swoich zawodników.

Igor Piotrowski Kadet Młodszy

2 x brąz formuły Point Fighting -42kg / -47kg. Wracamy z medalami ale też z lekkim niedosytem. Zabrakło pewności w ataku i kończenia technik nożnych. Niektóre walki były do wygrania. Będzie czas na stawanie na najwyższych miejscach podium ale teraz czekan nas treningowa praca.

Wracamy do naszych czterech treningowych ścian Osir-u w wyśmienitych nastrojach i pełni energii do dalszego działania. Wiemy co nam się sprawdza a co musimy zmienić w naszej strategii walki. Ze swojej strony dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowany turniej. Jak zawsze sympatyczną gościnę, wiele spotkań , rozmów oraz sportowo- koleżeńską aurę jaka charakteryzuje Bitwę w Biskupcu.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 240 zgłoszonych zawodników z 19 polskich klubów.

A teraz zapraszamy na krótką relację wideo z wybranych pojedynków naszych podopiecznychoraz do obejrzenia walk najlepszego zawodnika turnieju, zdobywcy pucharu w kategorii Senior. Reprezentanta zaprzyjaźnionego klubu TSD Ronin Tęcza Stanisławów a jednocześnie wszechstronnego zawodnika Tang Soo Do, tegorocznego reprezentanta Kadry Narodowej w Kickboxingu.Występ zawodników klubu Centrum TSD G.K. dofinansowany przez Gminę Góra Kalwaria.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!