Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Branża budowlana – zalety zakupów internetowych

Dodano: 15 grudnia 2020; Obecnie robienie zakupów przez Internet to nie tylko wygodna alternatywa stacjonarnych transakcji handlowych, ale też konieczność podyktowana aktualną wyjątkową sytuacją. Choć większość hurtowni i magazynów nadal funkcjonuje, koszty dostawy i czas oczekiwania na przesyłkę potrafią zniechęcić. Warto zatem rozejrzeć się za nowym zaufanym dostawcą, który zapewni odpowiednie towary w atrakcyjnej cenie.

Gdzie znaleźć dobrej jakości artykuły budowlane

Branże budowlane, mimo pandemii, nadal pracują z 75% wydajnością. Choć obostrzenia wpływają na sposób wykonywania zleceń i czas ich realizacji, naprzeciw wymaganiom małych, średnich i dużych firm wychodzą internetowe hurtownie i sklepy. Jedną z nowych, międzynarodowych platform e-commerce jest merXu. Witryna ta to miejsce, w którym deweloperzy, hurtownicy i detaliści mogą bezpiecznie kupować wysokiej jakości produkty oferowane przez solidnych i godnych zaufania producentów oraz dystrybutorów. Międzynarodowa platforma merXu oferuje produkty nie tylko z Polski, ale też z Czech, Estonii, Słowacji i Litwy – jeśli prowadzisz firmę, w kilka chwil możesz założyć bezpłatne konto i skorzystać z dostępnych ofert!

Bezpłatne założenie konta umożliwia dostęp do wielu różnych kategorii przemysłowych – na stronie znajdziesz nie tylko propozycje dopasowane do branży budowlanej (https://merxu.com/pl/c/budownictwo-1976b431f4414b01b3aba9074a891523/), ale też narzędzia, urządzenia i akcesoria, które umożliwiają prawidłową i sprawną pracę w różnych gałęziach gospodarki. Sprawdź, co znajdziesz na merXu w kategorii Budownictwo – czekają tam na Ciebie specjalistyczne narzędzia glazurnicze (https://merxu.com/pl/c/narzedzia-glazurnicze-826679e70e4141668c3ae044c32f4038/) oraz inne praktyczne artykuły.

Platforma merXu charakteryzuje się nie tylko przejrzystością, ale też gwarantuje bezpieczeństwo transakcji zarówno sprzedającym, jak i kupującym, poprzez skrupulatną weryfikację kont użytkowników. Dzięki temu, że jest to strona międzynarodowa, możesz handlować nie tylko z polskimi firmami, ale też przedsiębiorcami z Czech, Słowacji, Litwy i Estonii. Co więcej, masz szansę na odnalezienie specyficznych i specjalistycznych produktów, które w Polsce mogą być niemożliwe do odnalezienia. Nie musisz też martwić się o dobry kontakt z przedsiębiorcą – wewnętrzny komunikator i automatyczne tłumaczenie wiadomości pozwala nie tylko na łatwe złożenie zamówienia, ale też na negocjację ceny.

Zalety internetowego handlu B2B z merXu

Panująca na świecie pandemia sprawia, że coraz częściej stacjonarne zakupy zastępują internetowe zamówienia. Z możliwości tej korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też biznesowe. Poza minimalizowaniem ryzyka zarażenia się COVID-19, nawiązanie współpracy z producentem czy dystrybutorem pozwala na uzyskanie wyrobów ze sprawdzonego źródła. Jeśli prowadzisz firmę, na platformie merXu znajdziesz odpowiednie produkty w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Portal ten ma za zadanie ułatwić codzienną pracę handlowców i kupców – dlatego też każdy kupujący może wyszukać produkty nie tylko po nazwie czy numerze identyfikacyjnym EAN, ale też wedle odpowiednich parametrów. Jako przedsiębiorca małej, średniej lub dużej firmy możesz zamawiać towary w ilościach hurtowych lub detalicznie zgodnie z potrzebami swoich klientów. Jeśli planujesz duże zakupy – możesz złożyć zamówienie zbiorcze, obejmujące artykuły z różnych kategorii. Przekonaj się o zaletach internetowego handlu B2B i wybierz merXu!