Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Brutalny napad na kobietę w Solcu

Dodano: 14 listopada 2019; Dziś około godziny 13.30 w miejscowości Solec doszło do brutalnej napaści na kobietę. Syn poszkodowanej i policja apelują o pomoc w znalezieniu sprawcy - informuje portal piasecznonews.pl.

– Na drodze „na skróty” łąki przy lasku ktoś (młody, ciemne włosy, okulary) napadł na moją mamę i brutalnie ją pobił! – mówi portalowi syn poszkodowanej.

Jak relacjonuje piasecznonews.pl, kobieta wysiadła na przystanku w miejscowości Solec – naprzeciwko hotelu Solec i kierowała się w stronę domu. Następnie przeszła około 300 metrów za zabudowania, po czym skręciła za laskiem w lewo w stronę drogi (Baniocha-Konstancin) i zaraz za nim została napadnięta. Sprawca (który, jak się udało ustalić, najprawdopodobniej wysiadł za nią z autobusu) dotkliwie ją pobił i próbował udusić. Motyw jego działania nie jest na razie znany. Wykluczono, aby napad miał charakter rabunkowy.

Informacji o tym, że napastnik wysiadł za kobietą z autobusu nie potwierdza oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, nadkom. Jarosław Sawicki. Funkcjonariusze przesłuchali kierowcę autobusu, ale na razie treści jego zeznań Policja nie chce ujawniać.

Napadnięta mieszkanka Szymanowa przebywa na OIOM w ciężkim stanie (w śpiączce farmakologicznej).

Napastnik to mężczyzna o ciemnych włosach, w okularach, może być młody lub młodo wyglądający.

(mat)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

Laura

Data: 14 listopada 2019, 22:22 Matko Święta, co to się dzieje na tym świecie, niedługo to strach będzie wyjść z domu na ulicę bo będą mordować i bić... Może to jakiś cpun

Pewnie

Data: 15 listopada 2019, 10:32 Przyjaciel że wschodu

Ulkakim

Data: 15 listopada 2019, 13:01 Jeszcze trochę a ludzie po chleb będą bali się wyjść. Brak słów. Kara dla niego powinna być bardzo dotkliwa.

pytek

Data: 15 listopada 2019, 16:13 Czy to Ktoś z Łubnej?

Jarek

Data: 16 listopada 2019, 21:16 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Lola

Data: 17 listopada 2019, 11:04 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Luka

Data: 20 listopada 2019, 20:13 Ukry jak nic przecież nie tubylec.