Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Budowa obwodnicy: koniec objazdów ulicy Wiejskiej

Dodano: 6 listopada 2019; Jak dowiedziała się nieoficjalnie GoraKalwaria.net, w środę popołudniu ma zostać otwarty dla ruchu wiadukt na ulicy Wiejskiej.

Wiadukt znajduje się na drodze z Góry Kalwarii do Krzaków Czaplinkowskich. W związku z budową obwodnicy wyznaczono objazd, na który narzekało wielu kierowców, m.in. ze względu na sygnalizację świetlną.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym tygodniu drogowcy otworzyli wiadukt na ul. Walewickiej.

Zgodnie z umową budowa obwodnicy miasta powinna zakończyć się w grudniu.

(mat)

Zdjęcie nadesłane przez CzytelnikaDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (13)

Aleksandrowiczanin

Data: 6 listopada 2019, 12:20 Nareszcie qrła !!

tutejszy

Data: 6 listopada 2019, 13:19 Byle do końca budowy obwodnicy.
Nie wiem czy to jest związane z procesem kończenia budowy ale od jakiegoś czasu okolice GK rano i po południu są totalnie nieprzejzdne.
Przedwczoraj był totalny armageddon, korek chyba Chynowa sięgał.

mieszkaniec Leśnej

Data: 6 listopada 2019, 13:50 A na Leśnej jak był syf, tak nadal jest. Na szczęście pogoda nie pogarsza sytuacji. Samochodem jeszcze jakoś da radę, najwyżej będzie brudny, ale pieszym współczuję.

Edzia

Data: 6 listopada 2019, 13:52 Wiadukt już otworzony - właśnie nim jechałam😁

mieszkanka

Data: 6 listopada 2019, 15:41 Kiedy ktoś pomyśli o Strażackiej ,po remoncie pędzą jak wariaty.

Konrad

Data: 6 listopada 2019, 15:49 TUTEJSZY ma rację :( W pon. (4.11.19) jechałem z mamą około godz. 17-tej z Warszawy do GK z kierunku K-J. Na ul. KSW już był niesamowity korek - identyczny z tym jaki jest co piątek wieczorem. Mama odbiła od KSW w osiedle i dojechaliśmy do drogi na Piaseczno osiedlowymi. Potem skręciliśmy obok Biedry - tam było OK. OK też było na ul. Witosa i na Kalwaryjskiej. Za to już ogromny nie korek bo IMO czop był na Mariańskiej, Polnej i AK oraz na Dominikańskiej. Do ronda nie było jak dojechać wcale. Mama więc pojechała ulicą J. Białka tak by wyjechać bramą koło Sądów. Na tej uliczce koło Sądów też czop ale jakoś się udało. Mieszkam w ogóle na ul. Wojska Polskiego. Teraz widzę z okna, że znowu ul. WP stoi, znowu okropny czop. :( RATUNKU!!!! Nie mogę się końca budowy obwodnicy doczekać, teraz popołudniami Góra jest ZUPEŁNIE ZABLOKOWANA, CAŁKOWICIE NIEPRZEJEZDNA. Co ciekawe nigdzie, w żadnym radiu ani nigdzie w necie nie ma ostrzeżeń przed tymi gigantycznymi ,,kamieniami nerkowymi\'\' (bo tylko do tego mogę porównać to co się od pon. u nas dzieje) w Górze. Dziwne. Kierowcy powinni się ostrzegać, informować przecież przed tymi korkami u nas.

Ralf

Data: 6 listopada 2019, 20:09 Z dnia na dzień coraz gorzej przejechać przez Górę Kalwarie dobrze że objazdami jakoś i idzie po południu lepiej nie jechać w stronę Góry. Może po oddaniu obwodnicy jakoś się poprawi.

Aauuu!

Data: 7 listopada 2019, 03:54 Kazdemu nie dogodzi. Robia zle, nie robia tez jest zle.

Marek

Data: 7 listopada 2019, 09:33 Moim zdaniem do jeszcze większych korków niż dotychczas mocno przyczyniają się dwa nowo otwarte ronda w kierunku Warki. Podobnie jak pozostali komentujący wyrażam nadzieję i przekonanie, że otwarcie kosmicznej autostradki odciąży Górę na dobre. Swoją drogą brak totalnej wyobrazni stojących w korkach. Albo stanie tirem na środku świateł Pijarska/Dominikańska albo na innym skrzyżowaniu. Korek ani drgnie a ci co wyjezdżają na zielonych trąbią ile sił. Rozumiem, że można stać przy wyjazdach z bram gdzie wyjazd ma właściciel posesji ale na skrzyżowaniach???? Totalny brak wyobrazni i żenada.

porażony

Data: 7 listopada 2019, 17:58 hahahah miesiac do zakonczenia budowy? do grudnia? chyba 2020 r hahahahahahahahahahahahahahahahhaa


Bawmy się

Data: 8 listopada 2019, 16:25 Na mieście ciemno ,ale dron w Wojciechowicach musi być.

Nick

Data: 8 listopada 2019, 20:04 @porażony a jak się potwierdzi to z ciebie będziemy się śmiać :)

jaruś

Data: 9 listopada 2019, 10:12 A jaka wam różnica wyborcy pislandu...