Celebryci i gwiazdy przyjadą do Góry Kalwarii

Dodano: 23 marca 2023; Już w kwietniu celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzą się z offroadowymi przeszkodami i przetestują swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach.


News will be here

Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbędzie się rywalizacja, przeprowadzana pod okiem gwiazd motorsportu. Głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem poszkodowanej w wypadku samochodowym rodziny.

Już 15 kwietnia odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie charytatywne na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii. Na wydarzenie zaproszeni zostali: Monika Richardson, Eliza Gwiazda, Konrad Wojterkowski, Iwona Węgrowska, Milena Rostkowska Gallant, Anna Powierza, Piotr Mróz, Aleksandra Kostka, Tomasz Oświęcimski, Arkadiusz Janiczek, Anna Lucińska, Agnieszka Wasilewska, Maja Hyży, Karolina Motylewska, Rafał Jonkisz, Kamila Ścibiorek, Weronika Korol, Marta Rentel (@martirenti) i wielu innych.

Podczas trzyetapowej rywalizacji offroad, uczestnicy będą musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy. W rolę sędziów i instruktorów, którzy również nie będą mieli łatwego zadania, wcielą się między innymi gwiazdy motorsportu. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w spektakularnym pokazie udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu licencjonowanych profesjonalistów oraz w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, który będą imitowały tzw. alkogogle.

Zanim celebryci zasiądą za kierownicami samochodów terenowych i przystąpią do intensywnej rywalizacji, dobiorą się w jedyne w swoim rodzaju zespoły. Ich zmagania na trasie będą dokładnie obserwowane, a każdy etap szczegółowo oceniony przez doświadczonego instruktora. Rywalizacja i presja czasu będzie ich wrogiem, a spokój i bezpieczna jazda przyjacielem - do każdej próby podejdą tylko raz. Na koniec tego wyjątkowego wydarzenia wybrane zostaną trzy zespoły, które postawią poprzeczkę bezpieczeństwa najwyżej i staną na podium. Choć na wspomnianym podium staną trzy drużyny, to faktycznie wygra każda, która bezpiecznie pokona przeszkody. – mówi Grzegorz Rożalski, inicjator i współtwórca projektu Poligon4x4 Offroad Park, kierowca wyścigowy oraz CEO Emotivo Sp. z o.o.

Offroad Gwiazd 2023 jest organizowany na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4. Celem przyświecającym przy tworzeniu tego obiektu było wprowadzenie nowych standardów profesjonalizmu i bezpieczeństwa w polskim offroadzie. Zwieńczeniem tego celu jest Offroad Gwiazd 2023. Obiekt powstał we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych. Stworzony został z myślą o profesjonalistach, ale zaprojektowany z naciskiem na bezpieczeństwo początkujących.

Każdy kto chce pojawić się na wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023 i dołączyć do rywalizacji celebrytów może  przelać wybraną przez siebie kwotę, a następnie skontaktowć się z profilem na Facebooku @Poligon4x4  w celu zweryfikowania wpłaty.

Rodzina Kaczmarczyków zmaga się z poważnymi konsekwencjami agresji, która spotkała ich na drodze. Choć Konrad (34 lata) i Karolina (31 lat) wybudzili się ze śpiączki w styczniu 2023, to dalej potrzebują wsparcia szeregu lekarzy i specjalistów. Ich dzieci znajdują się pod opieką babci i cioci. Staś (2.5 roku) w wyniku powikłań po wypadku wymaga całodobowej opieki oraz rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Staś zaczyna mówić pojedyncze sylaby oraz przełykać rozdrobnione jedzenie.

Bilet na wydarzenie zostanie przekazany pięciu osobom, które dokonały weryfikacji oraz wpłaciły najwyższy datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: https://www.poligon4x4.pl/post/rodzina-kaczmarczyk

Informacja o osobach, które uzyskały bilet zostanie opublikowana 11 kwietnia na fanpage-u na Facebooku oraz w wiadomości prywatnej.

(Inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

expert z pod 40

Data: 23 marca 2023, 10:53 A co to za celebryty? Ja tam znam tylko jednego celebryta to Janusz Kowalski z naszego Pisa.

Bolo

Data: 23 marca 2023, 17:52 Jak po wszystkim przespacerują się gówną ulicą i nie wyczują znaczy normy smrodu zachowane są.