Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Charytatywny kiermasz książek

Dodano: 4 września 2019; W najbliższą sobotę w czasie Gminnego Święta Cydru zostanie zorganizowany charytatywny kiermasz książek.

W czasie Gminnego Święta Cydru, który odbędzie się 7.09 na Rynku, serdecznie zapraszamy na stoisko Gminnej Biblioteki Publicznej, na którym wspólnie z Grupą Misja-Pomaganie organizujemy kolejny kiermasz książki.

Książki popularnych autorów będą sprzedawane przez Grupę Misja Pomaganie, w bardzo atrakcyjnych cenach. Będzie to doskonała okazja na uzupełnienie lektur przed jesiennymi długimi wieczorami i jednocześnie wsparcie dla osób potrzebujących, ponieważ wszystkie zebranie środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Pierwszy Kiermasz Książki, zorganizowany w czerwcu w czasie Święta Góry Kalwarii okazał się ogromnym sukcesem - dzięki Wam udało się zebrać kwotę 2800zł. Dlatego jeszcze raz zapraszamy do wsparcia Grupy i jej celów.

Grupa Misja-pomaganie powstała w lutym 2018 roku. Początkowo skupiono się na pomocy rodzicom i dzieciom przebywającym w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Pomagających jest coraz więcej, więc zaangażowano się w pomoc rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych w gminie Góra Kalwaria. Dzięki grupie powstały też nowe przyjaźnie. W maju 2018 nastał czas trudny dla jednej z działaczek, u której zdiagnozowano nawrot choroby nowotworowej. Tak powstał Bazarek Dobro Powraca. Grupa zbiera środki finansowe na leczenie koleżanki - zakup bardzo drogiego nierefunowanego przez NFZ leku.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2358257307544627/

(Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!