Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Co drugi Polak robi zakupy w sieci - jak to robić taniej?

Dodano: 9 lipca 2019; Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że 45 proc. Polaków robi już zakupy w internecie.

Niewątpliwie za wyborem internetowego kanału zakupów przemawia wygoda, jaka się z tym wiąże. Największa część z nas życzy sobie dostawę kurierem do domu. Mniejsza liczba kupujących dostawę pocztą do domu lub pracy. Z zaledwie około 11 proc. klientów sklepów internetowych chce się fatygować do paczkomatów.

Ile wydajemy online? Według badania SW Research pt.: „Zakupy Polaków w intenecie”, przygotowanym na zlecenie Trusted Shops 34% internautów robi zakupy o wartości od 60 do 100 PLN, natomiast 35% kupuje online za 100 – 249 PLN. W ostatnich latach wzrosła liczba droższych zakupów powyżej 500 PLN, które stanowią już ponad 5%.

A co kupujemy? Według portalu Money.pl, który powołuje się na raport firmy Gemius pod względem najchętniej kupowanych towarów jest elektronika. Przy czym największą część stanowią urządzenia mobilne i akcesoria do nich, ale także szeroko rozumiana elektronika użytkowa i sprzęt fotograficzny. Na drugim miejscu jest obuwie, na które średnio wydajemy ponad 80 zł miesięcznie (na elektronikę – 100 zł). Chętnie kupujemy też odzież, dodatki i akcesoria. Bardzo popularna jest w handlu internetowym kultura i rozrywka: książki, płyty czy prasa.

Robiąc zakupy w sieci możemy oszczędzić nawet do 40 proc. dzięki kodom rabatowym. Zniżki na buty, ubrania, jedzenie, sprzęt AGD i wyposażenie domu znajdziemy na przykład na stronie internetowej www.kod-rabatowy.pl. Otwiera ona drzwi do niższych cen marek polskich oraz zagranicznych, takich jak Deichmann, Simple, Bonprix, AliExpress, Empik, Zaful, MediaMarkt, Douglas i wielu innych sklepów.

Używanie kodów rabatowych na tej stronie jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać kupon, skopiować jego treść, kliknąć na niego, a Ty zostaniesz przekierowany na stronę wybranego przez Ciebie sklepu. Podając treść kuponu w wyznaczonym okienku, który znajduje się w koszyku sklepu, zaoszczędzisz z góry na zakupach. Dodatkowo znajdziesz na stronie kod-rabatowy.pl aktualne promocje, zniżki, informacje o darmowych dostawach czy gratisach dodawanych do zakupów. Portal z kuponami rabatowymi jest kompletnie bezpłatny. Dzięki niemu zyskasz dodatkowo na swoich zakupach.