Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Co powinny widzieć kamery w naszym mieście

Dodano: 7 marca 2019; 13 marca (środa) o godz. 18.00 w Ratuszu odbędzie się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa i rozbudowy monitoringu miejskiego.

Oraganizatorem jest Urząd Gminy i Miasta w Górze Kalwarii. W spotkaniu wezmą udział: burmistrz Arkadiusz Strzyżewski oraz miejscowi komendanci policji i straży miejskiej. Głównym celem spotkania jest ustalenie, gdzie powinny znajdować się nowe kamery miejskiego monitoringu, dlatego tak ważny wydaje się w nim udział mieszkańców.

(kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

Mateusz

Data: 7 marca 2019, 10:30 Basen i jego okolica

PaKo

Data: 7 marca 2019, 10:38 Koniecznie na skrzyżowaniu Pijarska/ Skierniewicka na wylocie z miasta w kierunku Piaseczna...

Mieszkaniec

Data: 7 marca 2019, 11:46 Parking przed szkołą budowlaną,
aż się prosi aby kamera miała
podgląd na całą ulicę.
Często tam dochodzi do kolizji drogowych,
gdzie towarzyszy nadmierna prędkość.
Przez coś takiego strach przechodzić,
przez pasy w tym miejscu.

hmm

Data: 7 marca 2019, 12:59 Spiąć w jeden system on-line wszystkie kamery gminne - i niech ktoś je obserwuje i na gorąco reaguje. Jak się paru sparzy, to inni będą dmuchać na zimne. Poprzedniej władzy zabrakło wyobraźni i woli słuchania mieszkańców - stąd mamy to co mamy.

Ferdek

Data: 7 marca 2019, 15:37 Budkę ustępu,jest jedną,więc trzeba jej strzec.

polacco

Data: 7 marca 2019, 16:30 Najlepszy monitoring będzie, gdy burmistrz zabierze samochód straży miejskiej i strażnicy będą patrolować miasto pieszo zamiast spać w samochodzie na parkingu koło cmentarza.

mieszkaniec

Data: 7 marca 2019, 17:39 Pamiętam jak policja broniła się rękami i nogami by monitorów na komendzie nie montować.
Jak już im zamontowali zadzwoniłm na komisariat że jest bójka (właśnie pod okiem kamery) policjant spokojnie odrzekł że on o niczym nie wie bo kamera\" poszła sobie a on nie ma na nią wpływu\".
Nic z tego nie będzie nikt nie jest zaintresowany by bylo bezpiecznie !

klawisz

Data: 7 marca 2019, 17:41 Kamera powinna być na dyżurce komisariatu.

Bogdan

Data: 7 marca 2019, 23:03 Kiedy Pan komendant straży miejskiej będzie miał normalne godziny pracy? Kiedy się nie zadzwoni i prosi komendanta jego nie ma i nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy ma swoje godziny urzędowania dla interesantów. Nie znam firmy w której szef pracuje ci drugi- trzeci dzień. Szef powinien być codziennie choćby i 8h.

Moim zdaniem strażników jest zbyt mało. Powinno być ich więcej wtedy realizowane byłyby też patrole piesze i skończyłoby się parkowanie jak kto chce w całym mieście i picie alkoholu na ulicach. Na straż miejska jeszcze można liczyć bo policja w naszym mieście to kpina i marnotractwo pieniędzy.

pytek

Data: 15 marca 2019, 11:49
A o wsiach ichmoście nie zapomną? Bo na razie to w temacie ... cienko słychać, a jest czas na zmiany, czy nie ??