Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Co zrobić, by smartfon działał dłużej?

Dodano: 17 czerwca 2021; Smartfony są narażone na liczne awarie, takie jak pęknięcie szybki ekranu, uszkodzenie gniazda ładowania lub zalanie. Każda z awarii generuje koszty dla użytkownika i sprawia, że smartfon szybciej wymaga wymiany na zupełnie nowy. Co zrobić, by dłużej korzystać z jednego smartfona? Jak zabezpieczyć go przed szybkim uszkodzeniem? Oto sprawdzone porady od serwisu Samsung w Warszawie.

Żywotność smartfona można skutecznie przedłużyć. Jeśli będzie się korzystać z niego z uwzględnieniem kilku ważnych zasad, telefon będzie odpowiednio chroniony przed większością powszechnych awarii. Oto sprawdzone porady, co zrobić, by smartfon działał prawidłowo dłużej. Sprawdź, co podpowiada serwis Samsung z Warszawy.

Szkło ochronne na ekran

Stłuczeniu ekranu można łatwo zapobiec poprzez naklejenie na ekran ochronnego szkła. Dodatkowo warstwa amortyzuje wszelkie uderzenie i niweluje ryzyko pęknięcia wyświetlacza. Jeśli nie przyklei się ochronnego szkła, nawet drobny kamyczek lub upadek z niewielkiej wysokości mogą poważnie uszkodzić smartfon. Serwis Samsung Warszawa każdego dnia przyjmuje telefony właśnie z tą awarią, choć można zapobiec jej za niewielką kwotę. Szkło zabezpieczające jest niewidoczne i nie wpływa negatywnie na funkcje dotykowe ekranu. Smartfon reaguje szybko i sprawnie tak samo jak w przypadku, gdy ekran jest pozbawiony dodatkowej warstwy.

Etui na smartfona

Etui na smartfona to kolejne akcesorium, które poleca serwis Samsunga w Warszawie. Case na telefon skutecznie chroni przed zarysowaniami i wgnieceniami obudowy, dodatkowo chroniąc ekran. Dzięki etui telefon jest częściowo zabezpieczony również przez zalaniem. Płyny zatrzymują się na pokrowcu lub case'ie z tworzywa sztucznego, co daje więcej czasu na zabranie telefonu z miejsca, w którym zebrała się woda, herbata lub inny napój. Jednocześnie etui posiada otwory na ładowarkę i słuchawki, co zapewnia wysoki komfort użytkowania telefonu.

Sprawdzony serwis telefonów - serwis Samsung Warszawa

Serwis Samsung na terenie Warszawy zaleca korzystanie wyłącznie z usług sprawdzonych fachowców od naprawy telefonu. Wykonywanie napraw w solidnych serwisach, korzystających z części zamiennych ze sprawdzonych źródeł, to gwarancja, że telefon będzie działać dłużej. Jeśli będzie się naprawiać smartfon samodzielnie lub u przypadkowych techników, istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas wymiany jednej części uszkodzi się inne podzespoły.