Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Czwarty etap ŻTC BIKE RACE przed nami

Dodano: 20 sierpnia 2020; 22 sierpnia rozegrany zostanie czwarty etap ŻTC BIKE RACE sezonu 2020. Areną zmagań będzie Góra Kalwaria.

Wyścig odbędzie się na rundzie o długości 18 kilometrów, w zależności od kategorii wiekowej zawodnicy będą mieli do pokonania dystans od 36 do 90 kilometrów. Start ostry odbędzie przy muralu Ryszarda Szurkowskiego. Po starcie z ul. Księdza Zygmunta Sajny trasa skręca w lewo w ul. Szpitalną i Pijarską, następnie w prawo w ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego po czym opuszcza miasto drogą nr 724 przez Moczydłów, Brzeźce do Kawęczyna. W Kawęczynie skręca w prawo do miejscowości Dębówka, tam skręca w prawo i przez Podłącze, Wólkę Dworską powraca do Góry Kalwarii na ul. Lipkowską, gdzie wyznaczono metę wyścigu.

– Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego ścigania do Góry Kalwarii, gdzie jak zwykle czeka na nas gościnna atmosfera i niezapomniane sportowe emocje. Dla najlepszych, nasz partner Koszary Arche Hotel przewidział atrakcyjne nagrody w postaci dwuosobowych voucherów na pakiet - nocleg ze śniadaniem w pokoju 2-os. i kolacja dla 2 os. Warto być w sobotę z nami – zachęca do udziału w najbliższym etapie, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

(inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

ostre koło

Data: 21 sierpnia 2020, 16:11 Jako były kolarz, wprawdzie torowy, mam wielki sentyment do wyścigów kolarskich i chciałbym oglądać ich jak najwięcej.