Czworo kandydatów na radnych zrezygnowało

Dodano: 4 kwietnia 2024; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Czworo kandydatów z listy nr 16 Komitetu Wyborczego Suwerenna Polska zrezygnowało z kandydowania na radnych miejskich w zbliżających się wyborach samorządowych.


News will be here

Zgodnie z Kodeksem wyborczym Miejska Komisja Wyborcza w Górze Kalwarii podjęła decyzję o wykreśleniu tych nazwisk z zarejestrowanych list kandydatów. Po dwoje kandydatów w okręgu nr 2 oraz nr 3.

Głosy oddane na te osoby, mimo ich wykreślenia z list, nie stracą ważności, ale będą uznane za oddane na tę listę.

Źródło zdjęcia: Depositphotos
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

pytanie

Data: 4 kwietnia 2024, 09:29 dlaczego zrezygnowali? czyżby zauważyli z czyjej listy kandydują, czy przestraszyli się przeszukań jakie miały miejsce w lokalach Zbyszka Z, Michała W i kogo tam jeszcze? A co słychać w sprawie sfałszowanych podpisów pod listami kandydatów tej partii?

Mm

Data: 4 kwietnia 2024, 10:30 Zrezygnowały bo to były słupy.Te cztery osoby są z jednego domu.

baba

Data: 4 kwietnia 2024, 13:24 wstyd na całą wies i okolicę!!

ciekawski

Data: 4 kwietnia 2024, 13:53 zastanawiam się jaki % głosów zdobędzie to tak zacne i zasłużone w pozyskaniu środków z KPO ugrupowanie?
Do przodu Polsko!

Aleksandra Grzybiak

Data: 4 kwietnia 2024, 16:24 Sprostowanie: cała moja rodzina, wymieniona wyżej, w tym ja i mój zaraz mąż zostaliśmy w to niestety trochę podstępnie wplątani.
Nigdy nie porwalibyśmy się na startowanie w wyborach jeszcze takiej partii 😅
Po miesiącu walczenia o wykreślenie w końcu się to udało a i tak dalej mamy sporo nieprzyjemności i co chwilę przewijają się nasze nazwiska.
Masakra, ktoś niżej dobrze napisał

do weryfikacji

Data: 4 kwietnia 2024, 19:56 hm, smierdzaca sprawa, jezeli ktos kogos do czegos namawia wbrew jego woli to wypadaloby to sprawdzic raczej. Dla mnie osobiscie to wprowadzanie mieszkancow w blad, wybieram sobie potencjalnych radnych a okazuje sie, ze to slupy, no comments:)

Janusz

Data: 4 kwietnia 2024, 22:51 Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Rokitę.
Trwający od zeszłego roku spektakl kolejnych wniosków o odwołanie Przewodniczącego Rokity i falandyzowania prawa w celu niedopuszczenia do głosowania nad nimi znalazł swój finał w prokuraturze.
Jest to kolejna urzędzie wojewódzkim instytucja, która zajmuje się sprawą wątpliwych z punktu widzenia prawa wybiegów uniemożliwiających Radzie wykonywanie jej podstawowych zadań.
Jak to się skończyło?
Ktoś coś wie? Bo to przewodniczący wtedy z PiS?

pytanie

Data: 5 kwietnia 2024, 07:54 @Aleksandra Grzybiak
w jaki sposób zostaliście Państwo podstępnie wplątani i przez kogo? czy ktoś Was zmusił do kandydowania? wprowadził w błąd, obiecał coś za kandydowanie?


Mn

Data: 5 kwietnia 2024, 15:16 A może pan Rokita wyjaśni zaistniałą sytuację ,wszak to on tworzył listy kandydatów.

Mieszkanka

Data: 8 kwietnia 2024, 08:54 dobrze, że zrezygnowaliście, bo wynik Jana R. to kompromitacja na całej linii. I jeszcze prokuratura która bada sprawę podPiSów.