Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Czytelniczka: ktoś zdewastował grób mojego synka (AKTUALIZACJA)

Dodano: 16 sierpnia 2019; Pani Magda odwiedziła cmentarz w Górze Kalwarii. To co zobaczyła wprawiło ją w osłupienie.

Kobieta odwiedziła w czwartek miejsce spoczynku swojego syna na cmentarzu w Górze Kalwarii. Okazało się, że grób został zdewastowany.

- Byłam w szoku – przyznaje pani Magda w wiadomości, którą przekazała nam za pośrednictwem aplikacji Wasz Sygnał. Kobieta chce znaleźć sprawcę i szuka ewentualnych świadków. Jednocześnie sprawę zgłosiła na Policję.

Jak poinformowała nas w piątek popołudniu pani Magda, sprawca dewastacji został ustalony.

(mat)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (18)

Andrzej

Data: 16 sierpnia 2019, 18:05 Pani Magdo na takich debili po prostu niema słów brak szacunku dla zmarłych to najgorsze co można uczynić żenada i tyle

Dżek kondom

Data: 17 sierpnia 2019, 06:12 Aktualizacja na miarę tego portalu !

Ferdek

Data: 17 sierpnia 2019, 16:22 Nie widzę tych nadzwyczajnych zniszczeń.

Sławek

Data: 17 sierpnia 2019, 18:17 @Ferdek. Zapłać za naprawę to zobaczysz . Ja Pani Magdzie na prawdę współczuję. W tym miejscu rodzi się pytanie. Gdzie jest kościół ktury dba o cmentarz. To już nie pierwszy grób zniszczony . Jeszcze kradzieże. Oj proboszczu nie ładnie. Nie ładnie. Podobno jest afera z toba w roli głównej.

zły

Data: 18 sierpnia 2019, 09:36 @sławek moźe jeszcze papieźa w to wciągniesz? Jeśli pomnik jest przy alei to jak zawsze uszkodził go wielki traktor który jeździ między grobami i nie zawsze się wyrabia na skrętach.

Ferdek

Data: 18 sierpnia 2019, 12:45 Chyba tylko w tej wierze jest zwyczaj stawiania takich dużych i drogich grobowców,co poniektórzy,gdyby mogli to nawet piramidy by stawiali,obłęd.

Do ZŁY

Data: 18 sierpnia 2019, 14:18 SŁAWEK ma rację!!! I sprawa nie wyszłaby na jaw,gdyby nie ogromna moc internetuSławek

Data: 18 sierpnia 2019, 15:34 @zły. Papież też nie jest święty. Jest wybierany. Czemu jakoś wcześniej nikt o danym człowieku nie słyszał. A jeśli nawet słyszał to bardzo mało. Nagle zostaje wybrany i wszyscy wpatrzeni jak w obrazek i wszystko co powie jest święte. Księża też. W naszej wierzę nie powinno się pobierać opłat za chrzest, śluby pogrzeby . A kościół pobiera . Nawet sam Jezus zabronił. Księża i biskupi zrobili z naszej wiary wręcz setkę. Boga powinno mieć się w sercu . Co do grobu to masz rację. I to powinna naprawić firma ktura zajmuje się porzatkami na cmentarzu . Bo to oni poruszają się po cmentarzu traktorami.

konstantynopolitańczykowianeczka

Data: 18 sierpnia 2019, 17:44 Ferdek, sam chyba masz obłęd?
Nic Ci do tego jakie ludzie stawiają pomniki. Jasne, że mogli Tobie przekazać kasę, zamiast je budować, ale pogódź się, że każdy może wydawać swoje zarobione pieniądze jak chce.

A Ty możesz chować swoich bliskich jak najoszczędniej i nic nikomu do tego.


Przykro mi

Data: 18 sierpnia 2019, 19:11 @zly. Drogi panie jest alejka na cmentarzu a jak się wjeżdża traktorem czy innym transportem trzeba być ostrożnym chyba zdawało się prawo jazdy a pomnik nie jest dłuższy !!!! I dla pozoru wszystko posprzątać żeby nikt się nie domyślił że coś się stało żenada 😤😤😤

Lola

Data: 18 sierpnia 2019, 19:17 @ferdek. Dziecięcych nagrobków się nie robi dużych dla starszych ludzi to tak ale jak jeździ się po cmentarzu to muszą być ostrożni mają dłużą alejkę!!!?

Laura

Data: 18 sierpnia 2019, 19:23 @Slawek . Właśnie ma pan rację ,co teraz, czuję ta p.Magda . I to prawda u nas na cmentarzu co chwilę coś się dzieje kradzieży literki z tablic wiązanek zniczy a proboszcz nic z tym nie robi i teraz pomnik p. Magdy synka. oj szkoda że dopiero jak coś się stało to jest dyskusja.

nsz

Data: 19 sierpnia 2019, 07:48 macie pretensje do proboszcza. Co on może zrobić? Monitoring na tak dużym terenie? Ochroniarzy wynająć?
Skoro na cmentarzu zdarzają się kradzieże i dewastacje, to policja powinna się tym zająć. Do niej powinniście mieć pretensje.

Sławek

Data: 19 sierpnia 2019, 10:25 @nsz . Płacimy w kościele za wszystko chrzest, komunie śluby. Opłaca się podatek za miejsce na cmentarzu. Jak jest pogrzeb to jeszcze sobie liczą za otwarcie bramy . Nie stety to wszystko nie są małe pieniądze. Czy Jezus im kazał z ludzi kasę zdzierać . Może my powinniśmy zadać kasy za przyjęcie księdza po kolędzie. Bo trzeba drzwi otworzyć. Czasem furtkę.. To w interesie proboszcza jest żeby na cmentarzu nie dochodziło do takich sytuacji jak niszczenie grobów, czy też kradzieże . Kiedyś w rozmowie z księdzem chciałem żeby kościół zajol się jedna sprawą na cmentarzu. Usłyszałem od księdza że Kościół do cmentarza nie ma nic. Wiedz znalazłem tel. Do zarządcy cmentarza . Zadzwoniłem i kto się odezwał. Oczywiście nasz kościół parafialny .. banda kłamców i złodziej.

robotnicy grabarze?

Data: 19 sierpnia 2019, 14:37 jeżeli górb był przy alejce to mozliwe ze robotnicy co kopia groby mogli najechać na ten pomnik autem

Do NSZ

Data: 19 sierpnia 2019, 14:42 Bo właśnie proboszcz o wszystkim wiedział od początku i próbował zamieść pod dywan,no ale niestety rozgłos jaki zrobił się wokół sprawy,nie pozwolił mu na to.

Sławek

Data: 23 sierpnia 2019, 11:52 @Do NSZ. Proboszcz wie bardzo dużo. To jest taki tym ksiezoskiego cwaniaka. Jestem pewien że jeszcze chwila i wypłynie afera pedofilska z udziałem naszych księgarzy. No i proboszcza . Już zresztą ludzie mówią o proboszczu i jednej aferze z jego udziałem.

Góra Kalwaria

Data: 15 października 2019, 19:06 dzisiaj ukradli wiązankę z grobu mojego taty … wyczuwa się zbliżające Święto … gdzie te kamery?

cyt.\" Usłyszałem od księdza że Kościół do cmentarza nie ma nic. Wiedz znalazłem tel. Do zarządcy cmentarza . Zadzwoniłem i kto się odezwał. Oczywiście nasz kościół parafialny .. banda kłamców i złodziej\"