Debiut literacki Marcina Kołacza, 26-letniego mieszkańca Góry Kalwarii

Dodano: 18 marca 2020; Już 27 marca w Empiku ruszy sprzedaż książki Marcina Kołacza, 26-letniego mieszkańca Góry Kalwarii.

„Stowarzyszenie Wędrującego Liścia i Złodzieje Snów” jest utrzymaną w klimacie fantasy historią o dwóch braciach, Limbo i Heartstrinku. Kiedy tracą niemal wszystko, z dnia na dzień wyruszają w niebezpieczną drogę przez pełen tajemnic las. Magiczny świat wkrótce pochłonie ich bez reszty, a im dalej będą zagłębiali się w historię Lernejczyków i innych niezwykłych plemion, tym częściej ogarniać ich będą wątpliwości na temat tego, kim tak naprawdę są i dokąd zmierzają. – Jest to książka o przemijaniu, magii przyjaźni, ale głównie o podróży, której celem jest przeżycie wielkiej przygody – zdradza autor.


Licząca 720 stron powieść jest debiutem literackim Marcina Kołacza. Zapowiada, że jeśli „Stowarzyszenie” spotka się z przychylnym odbiorem czytelników, napisze kolejne części. Nad pierwszą książką pracował w sumie 5 lat. – Początkowo to miało być opowiadanie, ale przerodziło się w powieść – przyznaje.


Marcin Kołacz od urodzenia jest związany z Górą Kalwarią. Tu ukończył szkołę podstawową (przy ul. Kalwaryjskiej), a następnie gimnazjum i liceum ogólnokształcące (przy ul. ks. Zygmunta Sajny).


Pod tym adresem będzie można kupić książkę w przedsprzedaży:

https://www.empik.com/stowarzyszenie-wedrujacego-liscia-i-z…

(Inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Zainteresowana

Data: 18 marca 2020, 10:54 Życzę powodzenie.

Killzone

Data: 18 marca 2020, 13:46 Gratuluję i życzę sukcesów literackich.

Anna

Data: 18 marca 2020, 22:49 Pełna podziwu Marcin powodzenia samych sukcesów

Nauczycielka

Data: 19 marca 2020, 12:07 Super! Gratulacje!

Czytelniczka :-)

Data: 20 marca 2020, 08:55 Talent Marcina jest naprawdę niezwykły. Jest mistrzem słowa. W dobie zalewu rynku wydawniczego miernymi publikacjami, książka Marcia jest perełką.

Mieszkaniec Czytelnik

Data: 20 marca 2020, 22:40 Serio, gratulacje, i w tak młodym wieku !!!.....może będzie z Ciebie przyszły Prus, Sienkiewicz, Reymont, Żeromski, Dołęga Mostowicz, Kraszewski......a może Dostojewski, Tołstoj, Czechow, Puszkin, Bułchakow, Pasternak, Balzac, Defoe, Dumas, Hugo, Gogol, Puzo, Eco, Coehlo, Verne, Hemingway, Orwell, Salinger, Fitzgerald, Huxley, Doyle, Camus, Stocker ......a nawet Shakespeare lub Cervantes naszych czasów !!!

Ale wspaniale !!! Naprawdę Wielkie Gratulacje !!!

start w życiu już masz

muszę koniecznie przeczytać.... :)

pozdrawiam i życzę Weny

Ja

Data: 22 marca 2020, 09:04 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Paweł Książek

Data: 22 marca 2020, 15:25 Gratuluję, to bardzo dobrze że ktoś ma talent i pasję. Książkę zamierzam nabyć, z pewnością warta przeczytania. Pzdr :)