Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Designer Outlet ponownie zaprasza na zakupy

Dodano: 4 maja 2020; Po kilkutygodniowym wyłączeniu z życia społecznego Designer Outlet Warszawa szeroko otwiera drzwi dla stęsknionych mieszkańców Mazowsza.

Nowa rzeczywistość wymagała wprowadzenia wielu zmian w funkcjonowaniu centrum zapewniających bezpieczeństwo zarówno kupującym jak i pracownikom. To przede wszystkim pełna i przejrzysta nawigacja jak bezpiecznie poruszać się po centrum, na co zwrócić uwagę, by nie narażając zdrowia czerpać przyjemność z zakupów.

Jak tłumaczy dyrektor Designer Outlet Warszawa Katarzyna Ciemińska - Długo czekaliśmy na możliwość powrotu klientów do centrum. Jednak mając na uwadze fakt, że nadal funkcjonujemy w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii wprowadziliśmy zasady zapewniające bezpieczeństwo naszym gościom w trakcie zakupów. W związku z tym centrum dostosowuje swoje działania do wytycznych Rady Ministrów. Co czeka klienta po przekroczeniu progu Designer Outlet Warszawa?

- Na wszystkich nośnikach w centrum informujemy o zasadach bezpieczeństwa, m.in. konieczności zasłaniania ust i nosa, zachowywaniu dystansu min. 2 metrów, ograniczonej liczbie osób w butikach, częstym myciu rąk i korzystania ze stacji do dezynfekcji, które udostępniliśmy w częściach wspólnych centrum. W razie, gdyby ktoś zapomniał o zabraniu własnej maseczki, można ją kupić w wybranych salonach i automatach. Co ważne, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji toalet, części wspólnych oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi (m.in. bankomaty, automaty) – dodaje dyrektor.

(inf. prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Robert

Data: 5 maja 2020, 13:32 He he dobre dla samobójców. Przestrzeń zamknięta towar w powietrzu jest w większym stężeniu i dłużej. A to nie spozywczak że można wpaść na 15 minut i w nogi z powrotem .

Nick

Data: 5 maja 2020, 15:18 A tam samobójców, to nie jest śmiertelne zagrożenie. W hipermarketach też się nie spędza 15 minut a spożywcze produkty się kupuje.