DKF Kinocentrycy zaprasza na pokaz filmu PODEJRZANA

Dodano: 26 kwietnia 2023; Informacja prasowa Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na pokaz filmu Podejrzana, w reżyserii w reżyserii Park Chan-wooka.


News will be here

Film zostanie wyświetlony w cyklu DKF Kinocentrycy, w najbliższy piątek, 28 kwietnia o godz. 19.00.

Prowadząc śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, detektyw zaczyna odczuwać fascynację i podejrzliwość wobec wdowy po nim. Mowa tu o bohaterze thrillera "Podejrzana" w reżyserii Park Chan-wooka, który zostanie wyświetlony już 28 kwietnia o godz. 19.00 w  cyklu DKF Kinocentrycy / DKF w Górze Kalwarii w Ośrodku Kultury przy ul. Białka 9.

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy przebojowych „Oldboya” i „Służącej”, nie tylko otrzymał nagrodę za reżyserię w Cannes, ale został również koreańskim kandydatem do Oscara. „Podejrzana” to myląca tropy, pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść o przyciąganiu się przeciwności oraz miłości, która potrafi pokrzyżować wszelkie plany i szyki.

Film jest widowiskowy i urzekający stylem. Od początku do samego końca reżyserowi udaje się utrzymać napięcie i przemycić kilka ciekawych przemyśleń na temat ulotnych uczuć.

Prelekcję i dyskusję po filmie poprowadzi Błażej Hrapkowicz, gospodarz programu "Kino Mówi" w Ale kino+.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasie Ośrodka Kultury i na biletyna.pl

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!