Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

DKF Uciecha zaprasza na pokaz filmu pt. Wieś pływających krów

Dodano: 7 grudnia 2018; kar Kino w Górze Kalwarii znajdujące się przy ulicy Ks. Sajny 14 zaprasza w najbliższą sobotę (8 grudnia) o godzinie 18.00 na niezwykły film.

Kilkoro ekologicznie świadomych i alternatywnie żyjących młodych Berlińczyków w ramach wakacyjnej wyprawy zwiedza Biebrzański Park Narodowy, a potem trafia na przepiękną podlaską wieś, gdzie wynajmują stary drewniany dom od miejscowego gospodarza, pana Stanisława.
Spacerują, fotografują przyrodę, medytują, ćwiczą akro-yogę, poznają grzyby leśne, modlą się do księżyca, współczują hodowlanym zwierzętom, myją się nago przy studni, jedzą warzywa znalezione na śmietniku przy najbliższym sklepie spożywczym. Dla miejscowych są bardziej egzotyczni, niż jakiekolwiek osoby znane im z telewizji i filmów. Czy mimo braku wspólnego języka i tak olbrzymiej kulturowej przepaści jest możliwe porozumienie między dzisiejszymi neo-hippisami i miejscową ludnością?
Nowa wizja ekologicznej przyszłości ziemi kontra stara podlaska tradycja, a w tle zwyczajne ludzkie radości i dramaty – dużo humoru i ciepła w nowym filmie Katarzyny Trzaski

bilety: 10 zł - normalny, 7 zł - ulgowy, 5 zł - z Kartą Seniora
**prowadzenie: Sebastian Smoliński, krytyk filmowy, filmoznawca.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!