Dlaczego warto zdecydować się na montaż monitoringu wizyjnego?

Dodano: 21 września 2022; Ochrona osiedli to znakomita propozycja skierowana do wszystkich osób, które są odpowiedzialne za nadzorowanie budynków mieszkalnych oraz mieszkańców, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Propozycją jest monitoring wizyjny. Po mistrzowsku sprawdza się on w przypadku ochrony osiedli, a dodatkowo jest stosunkowo nową opcją, jeśli weźmie się pod uwagę nadzór pomieszczeń mieszkalnych.


News will be here

Monitoring wizyjny - nowoczesna alternatywa monitoringu tradycyjnego

Warto jest zwrócić uwagę na monitoring wizyjny z tego względu, iż pracownicy firmy SVS24 dołożą wszelkich starań, by udało się wszystko dopilnować na jak najwyższym poziomie. Monitoring wizyjny jest jednym z rozwiązań do wprowadzenia praktycznie od zaraz. Taka sytuacja pozwoli na zmniejszenie kosztów monitoringu w konkretnej firmie, jeśli od razu pod uwagę weźmie się monitoring wizyjny. Firmie udało się opracować unikalne procedury. Dzięki wykorzystaniu analityki obrazu twórcom udało się wprowadzić znany do tej pory tradycyjny monitoring na najwyższy poziom. Firma przez cały czas współpracuje z grupami interwencyjnymi, które działają na obszarze obiektów monitorowanych przez SVS24.

 

Ochrona osiedli - monitoring wizyjny 

Dzięki skorzystaniu z nowoczesnej ochrony jaką zapewnia monitoring wizyjny nie ma problemu z tym, by mieć wszystko nagrane. Jest to szczególnie ważne w przypadku kradzieży, włamania, czy innych nieprzewidzianych okoliczności w ramach których doszło do przestępstwa. 

Nie ma możliwości, by osoba zajmująca się zabezpieczeniami swojej posesji przed włamaniem mogła non stop oglądać monitoring i śledzić, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Jest to fizycznie niemożliwe, ponieważ trzeba też znaleźć czas na sen, pracę, czy inne obowiązki.

Monitoring wizyjny opiera się na zastosowaniu sztucznej inteligencji dzięki wirtualnym siatkom oraz siatkom nakładanym na obraz. Gdy na takiej siatce pojawi się osoba nieupoważniona natychmiast włącza się alarm w Centrum Monitoringowym firmy SVS24. Jest to jednoznaczne z wysłaniem przez operatora załogi interwencyjnej lub także jednocześnie powiadomieniem Policji.

 

Zalety monitoringu wizyjnego 

Warto zwrócić również uwagę na zalety monitoringu wizyjnego:

- zdarzenia w monitoringu wizyjnym rejestrowane są w czasie rzeczywistym,

- kluczowy jest tu czas podjęcia działania natychmiast a nie po zdarzeniu,

- jest to olbrzymia oszczędność pieniędzy, 

- nie trzeba zajmować się zatrudnianiem i szukaniem pracowników fizycznych, ponieważ ochrona osiedli jest możliwa dzięki monitoringowi wizyjnemu,

 - skorzystanie z opcji monitoringu wizyjnego to olbrzymia oszczędność - nawet do pięćdziesięciu procent, co jest niemałą kwotą. 

Monitoring wizyjny to wysoka skuteczność ochrony poszczególnych obiektów. W związku z tym idealnie jest zainteresować się tą propozycją ochrony osiedli już teraz. Na pewno ta jednorazowa inwestycja już niebawem przyniesie pożądane rezultaty. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, iż monitoring wizyjny istnieje i jest nową opcją dozoru w obecnych czasach.