Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Dobre wiadomości dla rolników i sadowników z gminy Góra Kalwaria!

Dodano: 30 kwietnia 2019; Od 29 kwietnia rolnicy i sadownicy z gminy Góra Kalwaria ponownie mogą korzystać z pomocy doradcy w Urzędzie Miasta i Gminy przy ulicy 3 maja 10.

Po rocznej przerwie rolnicy ponownie będą mogli spotkać się z doradcą w naszym magistracie, Nowym przedstawicielem Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego został Igor Zawadka. Interesanci są przyjmowani w godzinach 8.00-16.00 w UMiG w Górze Kalwarii. Wyjątkiem będzie okres od 6 do 15 maja, kiedy to ze względu na kończący się okres wypełniania i składnia wniosków o płatności obszarowe, pracownik MODR będzie dostępny codziennie w godzinach pracy urzędu. Po tym okresie doradca będzie pełnił dyżury w punkcie. Szczegółowe informacje pojawią się na stronie UMiG.

Ponadto w związku z wystąpieniem (15 i 16 kwietnia) na terenie gminy Góra Kalwaria przymrozków wiosennych, rolnicy, których uprawy uległy uszkodzeniu, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w Urzędzie Miasta i Gminy Góra Kalwaria, ul. 3 Maja 10 (pokój nr 106). Wnioski należy składać do 15 maja.

(kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

hmm

Data: 13 maja 2019, 01:35 \"w związku z wystąpieniem (15 i 16 kwietnia) na terenie gminy Góra Kalwaria przymrozków wiosennych\" - ten majowy przymrozek był chyba jeszcze gorszy w skutkach; przyda się chyba doradca w czerwcu do komisji przymrozkowej, bo wniosków może być sporo ... .