Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Dom z ogrodem w cenie mieszkania: poznaj kameralne osiedle Cicha Łąka z piętrową nowoczesną zabudową

Dodano: 30 grudnia 2020; Z czym nam kojarzy się dom? Z dzieciństwem, poczuciem bezpieczeństwa, smacznym obiadem, ukochaną mamą… Każdy z nas podałby pewnie inne przykłady. Jednak wiadomym jest, że każdy człowiek dąży do tego, żeby mieć własny kąt – azyl bezpieczeństwa. I choć to nie budynek tworzy dom, ale ludzie to właśnie ten z kominem i ogródkiem uznawany jest przez wielu za miejsce, gdzie można uwić sobie ciepłe gniazdko.

Tym bardziej, kiedy dom z ogródkiem możemy kupić w cenie mieszkania i to kilkanaście kilometrów od stolicy kraju. Lokalizacja to oczywiście niezwykle ważny aspekt. Bliskość szkół, przedszkoli, ośrodków kultury, czy galerii handlowych nie jest bez znaczenia. Z Józefosławia do Warszawy jedzie się zaledwie kilkanaście minut samochodem. Jest to tzw. „sypialnia Warszawy”. Właśnie w Józefosławiu znajduje się Osiedle Cicha Łąka.

Dlaczego Józefosław, dlaczego Osiedle Cicha Łąka? Józefosław porównywany jest przez mieszkańców do Warszawy. Tylko taniej, spokojniej, bezpieczniej i mniej hałasu. Z jednej strony bliskość dużego miasta, z drugiej 10 minut spacerkiem do lasu. Dużym plusem są też rozbudowane ścieżki rowerowe. W Józefosławiu znajdziesz niezbędną infrastrukturę: przedszkola i szkoły, przychodnie, kluby sportowe, centrum handlowe, placówki kulturalne, punkty usługowe i inne.

Osiedle Cicha Łąka wyróżnia: domy 90 i 112 m² z własnymi ogródkami; wysokie, jasne poddasza użytkowe; miejsca postojowe w cenie dom; funkcjonalne rozkłady wnętrz; cicha i spokojna okolica. Zespół Ancona Development oferuje pomoc Architekta Wnętrz, wykończenie pod klucz oraz pomoc w uzyskaniu kredytu. Domy na Osiedlu Cicha Łąka składają się aż z 5 pokoi. Brzmi nieźle, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko. Każdy dom składa się z trzech poziomów zapewniających każdemu w rodzinie prywatność, ale i miejsce na wspólne aktywności: poziom pierwszy – salon z aneksem kuchennym i toaleta; poziom drugi – trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą i łazienką; poziom trzeci – poddasze z możliwością adaptacji, np. na bawialnię dla dziecka, łazienka i dodatkowy pokój na gabinet lub sypialnię.

Dom z ogródkiem w Józefosławiu to świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na wysokiej jakości życia za rozsądną cenę. Już teraz za równowartość dwupokojowego mieszkania w Warszawie możesz zamieszkać na trzech poziomach, z osobnym pokojem dla każdego członka rodziny. Spełnisz marzenia dzieci o posiadaniu psa i o swojej przestrzeni na spotkania z przyjaciółmi. Ciesz się życiem i zamieszkaj na Osiedlu Cicha Łąka.