Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Dwa brązowe medale młodych zawodników MCTSD Góra Kalwaria

Dodano: 3 października 2018; 30 września koło Mińska Mazowieckiego odbył się turniej II Ronin CUP Pustelnik, w którym uczestniczyli zawodnicy klubu sportowego Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria.

W turnieju uczestniczyło ponad 80 zawodników w kategoriach Dzieci, Młodzicy oraz Kadeci. Adepci klubu sportowego MCTSD Góra Kalwaria, pomimo skromnej, trzyosobowej obsady (Olek Badowski - 14 lat, Marcel Ziemczonek  - 10 lat oraz Stanisław Nowicki - 9 lat), zdobyli aż dwa brązowe medale - w formule układów formalnych oraz walki sportowej na zasadach Semi Contact. Obydwa medale zdobył dla naszego miasta i gminy Stanisław Nowicki.

Należy tutaj podkreślić, że wszyscy nasi zawodnicy po raz pierwszy walczyli w walkach na zasadach Semi Contact, w pełnym wymiarze technicznym, jaki jest rozgrywany na wszystkich krajowych i międzynarodowych zawodach Kick-Boxingu. Duże uznanie i podziękowania należą się pozostałym naszym zawodnikom (Marcel Ziemczonek i Olek Badowski) za wspaniałą walkę i dobrą postawę pomimo znacznej przewagi doświadczenia i umiejętności przeciwników, z którymi przyszło się im zmierzyć.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!