Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

DZIEŃ KOBIET w rytmie samby i bossa novy w Górze Kalwarii

Dodano: 3 lutego 2020; Wyjątkowy głos Mietka Szcześniaka z towarzyszeniem akustycznych instrumentów. Południowe rytmy i poetyckie teksty. Zapraszamy na koncert Mietka Szcześniaka z udziałem wspaniałych muzyków. NIERÓWNI 8 marca o godz. 17.00.

Nierówni – najnowsza płyta Szcześniaka, ukazała się w listopadzie 2016 roku. Artysta wybrał 11 najważniejszych dla niego wierszy księdza Jana Twardowskiego i skomponował do nich muzykę. Album nasycony jest liryzmem, znajdziecie tam jednak i refleksję i humor... Zamierzenie było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta tak, aby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. Niewymuszenie i ot - po prostu. Zupełnie jak w wierszach księdza Twardowskiego..

Wystąpią:
Mieczysław Szcześniak - śpiew
Janusz Strobel - gitara
Adam Lemańczyk - instrumenty klawiszowe
Marcin Pospieszalski – bas

Mietek Szcześniak nagrał 10 solowych, w większości autorskich płyt, wydawanych przez największe wytwórnie płytowe, prezentowanych szeroko w mass mediach. Otrzymał za nie wiele nagród w kraju i za granicami, gruntując swoją pozycję artystyczną, np: Grand Prix i główną nagrodę na austriackim Festiwalu Intertalent , Złoty Orfeusz, Bursztynowy Słowik i Nagrodę dziennikarzy w Sopocie, Distant Accords Award Miasta Muzyki Nashville, trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem - nagrodą polskiego przemysłu muzycznego, kilkukrotnie nagradzany ,,Złotą płytą". Ta tzw. kariera trwa nieprzerwanie od przeszło trzydziestu lat, a ciągle pracuje nad nowymi - solowymi i grupowymi projektami, z pasją i poczuciem misji.

(Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii)

 Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

X.

Data: 4 lutego 2020, 20:43 Super!:)

Gaja

Data: 6 lutego 2020, 17:01 Zastanawiam się dlaczego u nas są takie drogie bilety? W Piasecznie np.bilety są w cenie 20 - 30 zł.u nas koszmar.Ostatnio był recital pieśni operetkowych cena biletu 20 zł jak kupuło się wcześniej a jak w dniu występu 30 zl.Później był recital pieśni żydowskich taka sama cena. W naszym ośrodku kultury ceny biletów z górnej półki czyli dla wybranych.

Waldek

Data: 16 lutego 2020, 19:58 0 17,przecież w tym czasie leci sanatorium miłości.

wyborca

Data: 2 marca 2020, 16:58 Podzielam opinię Gaj. To stanowczo za drogo za bilet w niezbyt dobrej akustycznie sali.