Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Dziewięć medali dla MCTSD Góra Kalwaria

Dodano: 27 grudnia 2018; 5 grudnia 2018 roku drużyna MCTSD Góra Kalwaria wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju w klubie TSD „Ronin” UPLKS Tęcza Stanisławów k. Mińska Mazowieckiego.

Wspaniała atmosfera zabawy i współzawodnictwa sportowego towarzyszyła od samego początku imprezy naszym podopiecznym. Dla niektórych był to pierwszy start i pierwsze medale. Dla pozostałych klubowych kadrowiczów był to kolejny a zarazem ostatni w tym roku sprawdzian umiejętności. Podkreślenia wymaga trudność zadania, ponieważ w kilku przypadkach wymagało to potwierdzenia swoich umiejętności przed sporo starszymi wiekiem jak i stażem treningowym uczestnikami, biorącymi udział w poszczególnych konkurencjach, tym bardziej że klub TSD „Ronin” posiada bardzo wielu utytułowanych na arenie sportowej w kraju i zagranicą zawodników.   

Jak przystało na Turniej Mikołajkowy odwiedził nas sam św. Mikołaj z bardzo słodkimi prezentami za co chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom i wspaniałemu koledze Bu Kyo Sa Nim 1 Dan  Jacek Kesler. 

Łącznie klub TSD Góra Kalwaria przywiózł 9 medali (2 x złoto, 2 x srebro, 5 x brąz). 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!