Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Food trucki ponownie w Górze Kalwarii – smaczne pożegnanie lata

Dodano: 3 września 2021; 10, 11 i 12 września 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Górze Kalwarii zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie Miejski Ośrodek Kultury.

Food trucki przyjadą do Góry Kalwarii by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 10-12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Góry Kalwarii ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na terenie Ośrodka Kultury przy ul. Dominikańskiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 
Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

(inf. prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

nikos

Data: 3 września 2021, 23:52 Naprawdę nie ma większych atrakcji do sprowadzenia jak tylko \"śmieciowe żarcie\"?

 

Data: 5 września 2021, 06:00 @nikos
Nie wymagaj za dużo na raz, przecież to Góra Kalwaria (dawniej Nowa Jerozolima). ONI myślą ,że jak mają Ogród Miejski i Skwer za milion to są tacy światowi !

Żarłok

Data: 5 września 2021, 17:17 A ja się cieszę. Zawsze coś ciekawego i oryginalnego znajduje.

Gaja

Data: 6 września 2021, 22:48 Ż E N A D A

Boczek

Data: 10 września 2021, 16:27 Przez te Food trucki miasto obsrane jest !