Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Gdzie uczyć się niemieckiego w Warszawie?

Dodano: 29 kwietnia 2021; Znajomość języków obcych a w szczególności języka niemieckiego jest niezwykle ważna, ponieważ dzięki temu możemy nie tylko znaleźć wymarzoną pracę w międzynarodowej firmie, ale również swobodnie podróżować, dogadując się bez problemu z mieszkańcami niemieckojęzycznych miejscowości. Gdzie jednak możemy podjąć naukę języka niemieckiego? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Instytutu Austriackiego, oferującego kursy języka niemieckiego.

Instytut Austriacki

Instytut Austriacki mający swoją siedzibę w Warszawie to oficjalna placówka Republiki Austrii, która ma w swojej ofercie kursy języka niemieckiego przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Oferta instytutu jest bardzo bogata i mogą z niej skorzystać nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci, nawet te najmłodsze, które uczą się języka niemieckiego poprzez zabawę. Niewątpliwą zaletą kursów oferowanych przez Instytut Austriacki jest fakt, iż kadrę lektorską w części tworzą osoby, które pochodzą z niemieckojęzycznych krajów, dla których nauczanie obcego języka jest przede wszystkim pasją, którą mogą dzielić się z innymi osobami.

Jakie kursy ma nam do zaoferowania Instytut Austriacki?

Każdy kurs języka niemieckiego, który oferowany jest w Instytucie Austriackim, przeznaczony jest dla różnych grup wiekowych oraz różnych poziomów zaawansowania. Dzięki świetnej kadrze lektorskiej, a także miłej atmosferze możemy liczyć na szybkie postępy w nauce, co dla większości z nas jest niezwykle ważne. Oferowane w instytucie kursy pomogą nam nie tylko zdobyć odpowiednią wiedzę, ale również zapoznać się z różnymi ciekawostkami o krajach, w których język niemiecki jest powszechnie używany. Jeśli chodzi natomiast o same kursy, to w ofercie możemy znaleźć kursy standardowe odbywające się o każdej porze dnia, kursy przeprowadzane raz w tygodniu lub w weekendy, ogólne konwersacje odbywające się na każdym poziomie zaawansowania, kursy związane typowo z gramatyką, a także kursy przygotowujące do egzaminów, dzięki czemu każdy z nas z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo szeroko rozbudowana jest również oferta przeznaczona dla firm, a zajęcia bez problemu mogą odbywać się zarówno w placówce Instytutu, jak i w siedzibie firmy.