Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Głosuj na projekt MKS Korona Góra Kalwaria!

Dodano: 18 czerwca 2019; Miejski Klub Sportowy „Korona” Góra Kalwaria zgłosił projekt w organizowanym przez Fundację Tesco konkursie pt. DECYDUJESZ, POMAGAMY.

Klienci sklepów sieci Tesco do 14 lipca 2019 roku głosują na jeden z trzech zakwalifikowanych pomysłów.
W ramach projektu „Warsztaty kulinarne – zrób z nami kulki mocy!” zostanie poprowadzonych 6 zajęć dla 120 uczniów szkół podstawowych.
Celem przedsięwzięcia jest przekonanie dzieci do zdrowego odżywiania się oraz zachęcenie do samodzielnego przygotowywania posiłków. Podczas warsztatów każdy uczestnik nauczy się wykonywać smaczne, łatwe i zdrowe dania oraz przekąski.

Każdy klient Tesco wraz z paragonem otrzyma specjalny żeton, który należy wrzucić do jednej z trzech ustawionych za kasami tub.
Zachęcamy wszystkich klientów Tesco w Górze Kalwarii, Grójcu i Białobrzegach do oddania głosu na projekt Korony.

MKS Korona jest stowarzyszeniem, którego korzenie sięgają 1949 roku, kiedy powstawał klub sportowy, dający podwaliny pod dzisiejszą Koronę. Obecnie w klubie działają prężnie trzy sekcje sportowe: piłki nożnej, szachów i boksu. Oferta kierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych (drużyna seniorów piłki nożnej awansowała właśnie do wyższej ligi rozgrywkowej).(Inf. prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Ferdek

Data: 24 czerwca 2019, 17:26 Mam głosować na klub sportowy??? Nigdy!! Sport powinien być zabawą a nie jak w obecnych czasach,ładuje się ogromne pieniądze na tych bezproduktywnych darmozjadów.

Adela

Data: 6 lipca 2019, 15:18 Jeszcze na koronę !!!!
Nigdy.!

pytek

Data: 7 lipca 2019, 22:15 Czy ktoś leci w kulki?

Waldek

Data: 11 lipca 2019, 11:08 Czemu nie lubicie korony

adas

Data: 24 lipca 2019, 15:09 NIGDY