Glovo dostarczy mieszkańcom Góry Kalwarii jedzenie i zakupy do domu!

Dodano: 9 grudnia 2022; Glovo nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji może korzystać także społeczność Góry Kalwarii. Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast.

Glovo, dynamicznie rozwijająca się i jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie, od niedawna jest dostępna w mieście Góra Kalwaria. Użytkownicy aplikacji, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: Winners Burgers, McDonalds, Pizzeria Biesiadowo, Sushi Góra Kalwaria. Dzięki Glovo pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i więcej. Proces złożenia zamówienia jest szybki i prosty – wymaga tylko jednego kliknięcia. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJGORAKALWARIA, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Górze Kalwarii. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo.

Zamówienia realizowane poprzez Glovo są dostarczane w pełni bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Aplikacja dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Celem Glovo do końca br. jest osiągnięcie statusu największej pod względem zasięgu tego typu platformy w Polsce.  

Platforma Glovo dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Dołączenie do Partnerów aplikacji obejmuje bezpłatną pomoc konsultantów, całodobowe wsparcie działu obsługi oraz indywidualnych opiekunów.

Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, pojazd (np. samochód, rower czy hulajnoga) oraz telefon. Więcej informacji znajduje się na stronie Glovo. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

(inf. prasowa)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!